Přejít na výpis diskuzí

Peter Forman

OSOBNOST 12.3.2015 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tara
    When you finally something write about me? I want to be a romantic figure. Is this possible? *14*
  • marcus
    Peter Forman is a very charismatic man. I personally know him for more than five years. I really like his writing style. Personally I find it very interested in the book - NWO.
  • sandra
    Dobrý den, ráda bych věděla jestli se všechny vaše díla budou ukládat i do elektronické podoby? Proto že k některým se nevím dostat. A ještě mám druhou otázku. A to kdy se dočkáme překladů knih Night Riders, Red Sunset a knihy básní Happy Sharmock. Děkuji za odpovědi a přeji hodně štěstí v další tvorbě. *14*
  • hanny
    Chci se zeptat. Na vešem profilu (fb, twiter) jste upozornil čtenáře, přátele a fandy že v nejbližší době cca asi měsíc nebudete v ,,civilizaci" protože ste někde v Polynezii. Je to pracovné nebo tam chcete napsat novou knížku? Za odpověď děkuji. *14*
  • martin.tvrdon.1
    Zdravím. Rád by som pozdravil Petra Formna. Som jeho dlhoročný fanúšik. Mám jeho všetky knihy. Osobne so myslím že Piaty jazdec Apokalipsy je naozaj super. Taktiež ho obdivujem ako Special Correspondenta pre Britský a Európsky press. Musí to byť náročnáná práca. Držím palece Peter. *15*
  • vcela
    Mám rád tvorbu Petra Formana. Najviac ma zaujal Lancelot Club a Denník najlepších priateľov. Doporučujem. *3*
  • vcela
    Plánujete po dokončení najnovšej knihy prezentáciu apojenú s autogramiádov aj na Slovensku? A ak ano kde a kedy? Ďakujem za odpoveď. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit