Přejít na výpis diskuzí

Peter Gabriel

OSOBNOST 31.12.2006 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celebrita

    Petera poslouchám už spousty let. A kromě toho, že to je úžasný muzikant a zpěvák, je to zároveň i úžasný člověk, kterému nejsou lhostejné věci veřejné. Jeho angažovanost (v tom dobrém slova smyslu) je obdivuhodná a i na poli techniky je neustále vpředu.Jen škoda, že je to na úkor hudby, protože pauzy mezi jednotlivými alby jsou dost velké. Ale je to zkrátka všestranná osobnost dobrých lidských kvalit. A jestli si někdo zaslouží označení celebrita, pak rozhodně on !!!
    • Re: Celebrita

      souhlasím.... jana II.
  • S H.V.! plně souhlasím(je to náš člověk *3* )mezi Skiny Puppy a Peterem Gabrielem je sice dost velkej rozdíl,ale je to prostě skvělá hudba!!!!!!!!!!!!!!! *5* *1* *4* *5*
    • Re:

      Mezi Peterem Gabrielem a Skinny Puppy je sice rozdíl, ale ne až tak velký, obě (oba) velké kvalitky, jsou to mé největší lásky *14* .
  • HALLO AK SU TU DOBRY LUDIA PLEASE POMOZETE MY TIM *5*
  • PETER GABRIEL

    HALLO AK MATE VOLAKU NOVU PESNICKU OD PETER GABRIEL ALEBO ALBUM zhanam NAPISTE MY NA EmaiL AndrejSzelle@atlas.sk JE SUPROVY MA COOL HUDBY *9* *16* *9* PLEASE AK BY DAKTO MAL OD NEHO NEW MUSIK ALEBO NEW ALBUM NAPISTE NA MOJ Email PLEASE *9* *9* *9* *9* SURNE ZHANAM
  • Hloubka

    Peter je především hluboký člověk, má nosné texty ,originální hudbu, nápaditou show která ladí s hudbou.Je to jedna s mála slavných lidí, jímž se necítí být. ...Bravo...,nebo haleluja.
  • Co si myslim

    Gabriel je špica.Poslouchám ho dost často a dobře se mi u něj odpočívá.Má perfektní hlas. *5* *5* *3*
  • nej

    Gabriel je pro mě nej.Mám nějaký CD a DVD a je to paráda,má špicovej hlas.U jeho hudby se mi nejlíp odpočívá. *5* *5* *3*
  • Gabriel je špica,mám od něj nějaký CD a DVD,je to borec,má špičkovej hlas. *5* *3*
  • pro H.V.

    hlavně ten pravopis není ale tvým nejoblíbenějším... *9*
  • Co si myslím

    Petera zbožňuji má supr písničky a taky mám strašně ráda jeho dceru Melanii.Je moc hezká a má krásnej hlas.Turné Growing Up se jim fakt povedlo! *15* *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit