Přejít na výpis diskuzí

Peter Marcin

OSOBNOST 19.10.2008 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Priemerný náš herec Marcin aj s Krausom a trápny 

  • Luky1987
    Susedia je ďalšia naša súčasná kravina seriál
  • Mě se Peter Marcin velice líbí, nejvíc v seriále Susedia, tam ho jako Františka úplně zbožňuju.
    Ze Slovenska společně s Mariánem Labudou je to jediný herec kterého mám ráda. Moc mě potěšilo že teď vyšli nový Susedia. Už se strašně moc těším na nové díly.
    Dúfám že seriál Susedia sa bude hodne dlho natáčať. Sorry, pokúsila som sa niečo povedať po slovensky.
    • Luky1987

      Je trápny 

  • Luky1987
    Marcin je dalšia naša trápna súčasná celebrita, ked ho vidím okamžite vypínam TV
  • Všetko nailepšie k narodieninám,vela štastia a hlavně zdravia.Bronislav
  • Luky1987
    Ak je Marcin dobrý herec, tak ja sa idem radšej dobrovolne hlásit k mongolom
    • Choď nikto ti nebráni. Mám najradšej takýchto ľudí čo vedia len šíriť nenávisť. Peter Marcin je skvelý herec a ešte lepší dabér a ak s tým nesúhlasíš tak si to nechaj pre seba. Jediný trápny si tu ty s tvojimi komentármi ktoré nikoho nezaujímajú.
    • Ehm.. a čo si dokázal ty?? On je aspoň narozdiel od teba známy tak prestaň *16* *10*
      • Luky1987
        Na Slovensku už môže byť v dnešnej dobe každé yelito hercom a Marcin je jasným dôkazom, katastrofálny herec proste
  • Všetko najlepšie k narodieninám.Artur
  • Jsou doby kdy h mím ráda a jsou doby kdy ho nenávidím.Poradte prosím mám ho mít ráda nebo ne?
    • Luky1987
      Ja ti poradím nemaj ho rada
  • Luky1987
    To v dnesnej dobe môze byt fakt kazdé yelito hercom a Marcin je toho naozaj skvelým dôkazom. Diwa Swina, to presne vystihol
  • No, to v dnesnej dobe moze byt kazde jelito herec. Marcin je toho skvelým dokazom. Vsak ta nasa "herecka elita" potom aj tak vyzera
    • Luky1987
      Presne tak, Marcin aj s Andym Krausom sú trapáci a komedianti nie herci.Vsak tá nasa súcasná herecká elita aj tak vyzerá, stojí celá kompletne za prd tak akorát
    • Tak to předveď jak se dělá herectví. Kecat umi každý, ale málokdo dokáže připracit a zahrát a přitom royesmát jako pan Peter Marcin.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit