Přejít na výpis diskuzí

Petr Kuchař

OSOBNOST 31.12.2006 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj bratranče petře musím ti zdělit žetvuj strejda muj otec který mě vychoval je bohužel zemřel 7 zaří 2015 víš otom *13*
  • já už byla v září na světě.jinak super rodiče(já jím říkala strejde,teta).spousty let nebydlím ve Vrchlabí,ale je to moje rodiště.Nádherný léta a na gymplu jsem milovala bráchu Zdendu,protože Petr nebyl pro holky-žil motorkou,hokejem a dnes bydlím v Plzni a jsem hrdá,že můžu říct:jéééééééé Petr Kuchař z mého Vrchlabí.Petře díky.
  • h

    ahoj sem tvůj velkej fanda. *4*
  • motocros

    ahoj peto,bydlím kousek od mista kde si se narodil take jezdim motocross a take chodim koukat na kluky do vrchlabí na hokej,je to tam moc dobrý a chci se te jen zeptat jezdis se jeste koukat?na hokej do vrchlabka predem dik za odpoved *3*
  • SES NEJ

    HELE Péťo ses fakt jen jeden, si upa nej nej nej *4*
  • Péťa je vzor našeho kluka

    ahojky Péťo-byli jsme se natebe podívat na Zličíně-jak skáčeš...bylo to super-dík,že ses semnou vyfotil a mrzí mně,že jsme ti nestihla ukázat fotky,jak jezdí náš 6tiletej kluk:-) tak snad někdy....
    opatruj se a doufám,že ten náš klučina-a pak i ten mladší budou aspoň z půlky tak dobří,jako ty!!!papa Verča
  • Plosííím

    Ahujííík Kuchto!!! Jsem Tvoje asi ta NEJVĚTŠEJŠÍ FANYNKA!! Chtěla bych Tě poprosit o to.. jestli by si mi na mail neposlal svojí fotku s podpisem a s věnováním.. Byla bych Ti hrozně moc vděčnááá!!! Tak předem děkuju moc.. Petulka
  • Spolu na pokoji č.9

    Byl jsem s Petrm na pokoji v Ostravě, po jeho pádu a mohu ktomu jen dodat, že je to prima chlap. Sám mi řekl, že do měsíce chce být zase fit. A vůbec není pravda, že by na Ostravu zanevřel. Doslova řekl:"Byla to jen smůla"
    Přeji Ti Petře ať se uzdravíš a snad Tě už teď ve středu pustí do domácího ošetření, jak Ti bylo primářem slíbeno.
    Čau Tvůj spolubydlící s rozseknutou hlavou. Hodně štěstí pro příště.
    *4*
  • Brzy se uzdrav

    Hej lidi.....vyděli jste včera ten děsivej Kuchtův pád?Hrůza co?Ja když jsem to viděla v televizi,uplně jsem se rozbrečela a měla jsem strach o Kuchtičku *9* .Tak mu přeji ať se hlavně brzo uzdráví *14* .
    • Re: Brzy se uzdrav

      Tak já se musím ktobě připojit jestly můžu ale můžu ti příct že už je fit a že zase skáče
  • Vzpomínání

    Vzpomínky na dětství mám spojené s bráchou, jeho 125 a blatníkama všude po poli. Jsem z Lánova a brácha jezdil v Holicích, takže se jménem Petr Kuchař jsem vyrostla jako s bráchovým kamarádem. A co znám z vyprávění, tenhle člověk je vážně bezva chlap a strašně moc mu přeji úspěch a štěstí a i jeho rodině. A aby nikdy nezapoměl na rodné Vrchlabí a na svoje starý známý, jejichž cesta vedla jinam. (Apropo, motorky jsou vážně nevylečitelná nemoc...když jsem byla skoro batole, brácha mě svezl na nádrži a už se v tom vezu taky)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit