Přejít na výpis diskuzí

Petr Mikolanda

OSOBNOST 7.4.2008 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem ráda že jsou lidi, kteří se Mikiho dokáží zastat a tak je i vidět že ho většina z Vás zná.:) Přesně jak je tady řečeno, Miki si nikdy nehrál na žádnýho frajera a hvězdu, je to obyčejný chlap, který ví co chce a jde si tvrdě zatím. I přez zdravotní komplikace se nikdy nezměnil a je to furt ten MIKI, kterýho znám už 25let a mám ho ráda.
    Takže PEPKU, každý máme svůj názor, ale takový komentáře si nech pro sebe. Ty mu nesaháš ani po palce u nohou *3*
  • poeta

    pomoc

    Ahoj,nevíte někdo telefon.číslo nebo meil na Petra?díky Petra *4*
    • já vím ale nevím zda mohu dát.
    • Re: pomoc

      Ahojky tel.číslo Miki nedává jen tak,ale meil ti klidně dám....je to MikolandaPetr@seznam.cz
      • Re: Re: pomoc

        Ahoj ty co se neumíš ani podepsat. Petr nedává ani e-mail jen tak někomu . Určitě ti za to poděkuje jestli ho ovšem znáš.
        • Re: Re: Re: pomoc

          Hlavně když se umíš podepsat ty.Děláte z něj hvězdu,kterou není. *13*
          • Re: Re: Re: Re: pomoc

            Miki je správný kluk a parťák.Nikdy se za hvězdu nepovažoval a nepovažuje a co je hlavní, nechová se tak.Měl smůlu, že jej zradilo zdraví, přesto to nevzdal, věří, že si ještě zahraje velký fotbal.Je bojovník a všichni, co jej osobně známe, mu moc a moc držíme palce.
          • Re: Re: Re: Re: pomoc

            Pepku ty si nedokazal ani procento z toho co dokazal on ...Je to muj trener a on nas s fotbalem nekam dovede .. Jenze takovi blbci jako ses ty umej jen pomlouvat i kdyz se nikam nedostali ...
          • Re: Re: Re: Re: pomoc

            Kolik si toho dokázal ty ubožáku??? Já s Peťou vyrůstal, je to můj bratranec a co se týče kopačáku, dával tomu maximum už od malička, tolik času kolik věnoval fotbalu snad nevěnuje ani běžnej člověk spánku. Je to super kluk a vyrůstal jsem s ním jako brácha s bráchou jelikož jsme defakto i stejně starý tak bacha na slova i když vím že za klávesnicí je každej hrdina ;-) Čao
            • Re: Re: Re: Re: Re: pomoc

              Dobře Zbyňku jsi jim to nandal. Jsem ráda, že se jsou lidi co se Petra dokáží zastat. Měj se hezky.
          • Re: Re: Re: Re: pomoc

            Pepku važ si svich slov, je to můj trener nebo se nás 20 do tebe pustíme *16*. Trenere zítra bude dárek 3 bodíky s Aritmou *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit