Přejít na výpis diskuzí

Petr Němec

OSOBNOST 26.4.2010 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PETR NĚMEC
    včera na koncertu M.Rottrové v brněnském Mahenově divadle VYNIKAJÍCÍ
    výkon a skromné vystoupení.Jste VÝTEČNÝ zpěvák a s paní Marií Vám to navíc parádně ladí.S úctou Karel KONRÁD
    9.10.2017
  • Hudba k tanci na rodinné oslavy
  • ...vsetko najlepsie k narodeninam *3* *14* *4* ...neskutocne krasne Ranní loučení s Marii Rottrovou...
  • Zdravím všechny zůčastněně.Sháním texty písní Petra Němce,nemáte někdo tip.Moc děkuju za info,
  • náhedou jsem si petra pustil s marií - bomba
  • flamingo
    Milý Petře,přeji Vám krásné narozeniny a všechno nejlepší.Zpívejte dál!
  • Včera v ostravské ČEZ Aréně jako host Petr Němec nebyl,škoda. Takže tomu koncertu jakoby něco chybělo, pro mne hlavně v podání obou Kůň bílý... Jinak koncert jak jinak než úžasný, zdravím všechny ostravské patrioty...Hanka
  • Mám stejný problém, na koncertě v Plzni také nebyl, těšila jsem se na pěkné písničky, ale bohužel.
  • flamingo
    Od září,kdy jsem jako dárek dostala vstupenku na koncert M.Rottrové do KV Arény,jsem se velmi těšila,že zde jako host vystoupí Petr Němec.Jeho nepřítomnost byla pro mne obrovským zklamáním.Patří mu můj obdiv od jeho začátku pěvecké kariéry a je mi líto,že samostatně nekoncertuje.Zlaté časy původního obsazení Flaminga,ke kterému patřil.Nikdo nepodal vysvětlení,že neúčinkoval.
  • Včera jsem byla na koncertě Marie Rottrové Tour 2011 v Karl.Varech.
    Bylo to užasné,ale já se nejvíc těšila na Petra Němce a ten tam nebyl.
    V 16-ti jsem byla na Flamingu,to byl Petr Němec na vojně,to jsem obrečela, a po 40-ceti letech zase nepřišel.Proč??? Jiřina

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit