Přejít na výpis diskuzí

Petra Cetkovská

OSOBNOST 6.2.2008 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petro, chtěl bych Ti poděkovat za krásný sportovní szážitek, výborný tenis s Carolin Wozniackou. I když to bylo brzo ráno, vydržel jsem do konce zàpasu, což nešlo ani usnout.Na konci jsem byl dojat až k slzám. Ještě jednou blahopřeji a držím palce v dalších zápasech. Jelínek
  • Je super, že se zase aktivně pohybujete na okruhu WTA a jde to skvěle jen tak dál a hodně štěstí
  • Peťulko strašně moc ti fandím a přeji ti spoustu úspěchů nejen na tenisovém hřišti, ale i v osobním životě. Jsi vážně šikovná ženská *4*
  • Dnes som videl PC prvý krát /hrala s Radwanskou ,potom prehrala s jednou Taliankou....nádherná žena,ktorá sa aj pri O:6 1:6 perfektne správa..je radosť sa na ňu dívať!!!DOKONALÁ DÁMA !!!
  • petra

    je nejhezčí tenistka jakou jsem kdy viděl. Petro nechceš si mě vzít? *4*
  • Petra

    Petruše,všechno nejlepší k Tvým narozeninám,hodně zdraví a samozřejmě co nejvíce sportovních úspěchů a výher. *14* *14*
  • pc

    Petruša

    Petra je moc hezkááááááá,je to moje favoritka.
  • CAWTE

    ja som slovak ale strasne sa mi paci
    petra ozaj je super a ta prehra nevadi
    druhyraz to bude lepsie v takych
    zapasoch zo slovenskom sa snazim
    nefandit vobec ale ak hra sama proti
    tak fandim jeje

    love
  • super:)

    ..Petra je super tenistka s obrovským charismatem:)...můžu se na ní dívat pořád:)...krásná ženská:)
    • mija6994

      Re: super:)

      tak to si neviděl/a jejího bratra *1* *1*
      • Re: Re: super:)

        Ty znáš jejího o 10let mladšího bratra?Zřejmě máš na mysli hokejistu Cetkovského,ale ten není její bratr. ** *
  • Peťulka

    Petra je překrásná ženská,při Fed cupu jsem se nemohl vynadívat i když podlehla nervozitě a prohrála.Příště to bude určitě lepší.Do budoucna ji přeji hodně štěstí a výher.
    • Re: Peťulka

      snad to letos vyhrajem,ten Federativní pohár

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit