Přejít na výpis diskuzí

Petra Kyzlíková

OSOBNOST 10.2.2007 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miminko

    Akorát tu ještě nikdo nenapsal že nedávno porodila syna Samuela
    • Re: miminko

      A nutno dodat,že opravdu krásnýho syna Samuela :))
  • Pozdrav

    Ahoj Juicynko jsem rád že jsi fanynka této velmi krásné modelky Petry Kyzlíkové mě se Petra Kyzlíková líbí už hodně dlouho a chtěl bych se Tě zeptat odkud znáš Petru Kyzlíkovou a kde jsi se dozvěděla o Petře Kyzlíkové.
    Ahoj.
    • Re: Pozdrav

      ahojky...Petu znam osobne uz stráááásne dlouho chodili sme spolu na vytvarku a potom na skolu....a kdepak ty jsi k ni prisel?pp juicyk *4*
      • Re: Re: Pozdrav

        Ahojky Juicynko děkuji Ti že jsi mě odepsala.Já znám Peťulku Kyzlíkovou POUZE JENOM z internetu a z časopisu od roku 2001 až 2002 z čaopisu Spy nebo z jiného časopisu kde byla Peťulka Kyzlíková vyfocena s modelkami co vyhráli v soutěži Topmodelka a pak z časopisu Style z roku 2002 kde byl rozhovor s Peťulkou Kyzlíkovou a dále z internetové adresy Companymodels ten časák Style mám také mám časák DolceVita a LuckyStar kde je jenom Peťulka Kyzlíková na titulní stránce napíšu Ti přesně o jaké čísla se jedná od té doby vím o Peťulce Kyzlíkové.Mohla by si mě prosím Tě odepsat rád bych se Tě chtěl zeptat na Peťulku Kyzlíkovou jaká ja atd Ahojky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit