Přejít na výpis diskuzí

Porcelain Black

OSOBNOST 8.8.2007 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aww tak chci aby už vydala svoje Album tak by ju poznalo i hodně lidí s ČR a SK *14*
  • Porcelain Black je ta nejvíííc best zpěvačka na světě je tak užasná že se to nedá popsat ty její dokonalý vlasy a ty songy proště lowe *14* *3* *15*
  • kikina72

    Je BESTOVÁ

    JJ... je prostě božíí...fakt milionová xo))Prostě jÍ LoWUJu *14*
  • hilarynka125

    =)

    porcelainka je nejjjj mám ji moooooc ráda *3*
  • hilarynka125

    Alaina

    ahojky lidičky mám všechny pisničky tak jeslti máte zájem mužu poslat =))
    • Re: Alaina

      Ahoj kdyby jsi byla tak hodná a poslala mi ,byla bych moc ráda :D
  • The Best

    Alaina je the best teraz u mna..objavila som ju este minuly rok aaa hned sa mi zapacil jej hlas....aaaa o tom ze je moja modna ikona ani nehovorim...bez nej by neboli scene queens ak vjete kto to je...a pri tom alaina k nim nepatri pre to si teraz prefarbila vlasy na menej vystrednu farbu abvy ju k nim presudzovali..aj ked bola by the best scene queen :D aaale tje farebne vlasy boli lepsjee :( pekne z hiphoperky velka rockerka :D no aj taq ju milujeem :D a new track gasoline ruleeez :))
  • ......

    jako good..zpevačka mno .... *5*
  • missi

    je to kunda *14*
  • uaaaaa

    no tak jako muzu vam rict ze sem na alainu narazila upe upou nahodou ale jako songy ma fakt kruty..jako texty se mi libi moooc ale jako ten jeji hlas proste nema obdoby(nic mene pravda ze je to fakt figura jak svin) proste me bavi tak doufam ze pojede dal v ty muzice pac sem zvedava na dalsi songy ;) *5*
  • Nejky PATT

    Twe fakth nej zpěvačka na světě ... ma upe nej songy hele lidi kdyby nekdo chtel poslat mam jeji ceky CDečko... je nej.. *3* *3* *4* *15* *1* *1*
    • swee

      Re: Nejky PATT

      ahoj hele poslala bys mi ty songy na e-mail prosím..olexova8@seznam.cz Děkuju *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit