Přejít na výpis diskuzí

Radka Kudláčková

OSOBNOST 22.4.2007 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hoj/Dobrý den

    Ahoj nebo Dobrý den,
    Pamatujete na starou dobrou 8. třídu, kde jsme vás měli jako třídní účitelku a také na ty časté třídnické hodiny, kdy jsme si sedli do kruhu a povídali to, co si myslíme o ostatních a tak jsme si zlepšovali vztahy ve třídě? Fakt mi to chybí. Jste krásná, milá a chytrá a to si jen tak nějakému žákovi nestane. Měli jsme štěstí, že jsme dostali zrovna vás. Já jsem jeden z těch, co na učení kašlalo a tudíž mi to ani moc nešlo, ale to asi víte z hodin AJ.. Ale již jsem zjistil, že jste měla pravdu v tom, že se učit prostě musíme, pokud chceme dosáhnout vysoko. Jsem na střední a zatím mám maximálně 2. Musím se ovšem učit, ale když je motivace, tak mě to i baví. Máme tě rádi a přejem ti co nejvíce úspěchu! podepsán Robin Ševčík *14*
  • bohudik

    radka

    Vse nejlepší k narozeninam *4* *4* *4*
  • vzpomínky

    Dobrý den paní,slečno Radko Kudláčková snad si mě ještě pamatujete a kdyby ne tak přece jen jsou to skoro dva roky myslim co jsem se vyděly naposledy.Určitě ted vedete svůj život od minuty k minutě jelikož v modelinku se asi holt musí člověk otáčet a doufám že se máte dobře a že vás to baví ,ale nic méně i když někteří lidé které jste učila pro váš život až tak důležití nebyly tak vy pro ně ano proto se s vámi pokouším spojit tímto způsobem a také se vás zeptat jestli by ste urvala kousek vašeho času na nějaký sraz s bývalou devátou c. možná že tam asi nepříjdou všichni jelikož už se moc nestíkáme ani mezi sebou ale jedno vim určitě že já ,David Stibor a Katka dlabolová by sme se určitě hodně snažily aby sme vás mohli zase vydět . Kdybyste souhlasila a chtěla se s námi sejít tak prosím někomu z nás napište na email aby se tato schůzka mohla uskutečit. děkuji. ps: na chyby prosím neber ohled jestli si vzpomenete tak jsem byl vždy na češtinu břídil :-) *3*
  • cawes

    CAWES! totiz dobry den pani ucitelko, tady jeden zak z puvodni devitky z nedvedaku.. :D
  • Reklama

    V tomhle městě Radka vyrůstala: www.hermanuv-mestec.cz
  • ♠Gramatika vede♠

    Jj...opravdu skvělá ženská a učitelka!Nemůžu nic víc než souhlasit...jen když už ten ROMEO píše takový sladký slátAniny....což oceňuju...tak ať se nejprve naučí gramatiku..např.(Ů)chylný muž...no co to je?ÚCHYLNÝ MUŽ!!!! *3* *13*
  • skvělá učitelka

    nejlepši učitelka
  • pozdrav

    ahoj Radko, moc moc pozdravuju a přeju hodně úspěchů, doufám, že se v létě utrhneš a strávíme spolu s holkama zase někde pár dní.
    pavlína
  • PhDr David Stibor

    JJ Radka to byla fakt super učitelka měl i mám jí moc rád a moc mi chýbí ostatně jako všem JO TO JSEM SE CHTĚL POCHLUBIT MUJ SEN PRAVNÍKA SE MI SKORO SPLNIL JSEM SE DOSTAL NA PRAVNÍ ŠKOLU SNAD TĚ NO VÁS ZAS NĚKDY POTKAM ZATÍM PA *14*
  • Ahojky

    Ahoj Ráďo,
    moc ti to na těch fotkách sluší. Včera jsme Tě s Alčou hledali na fotkách z Fashion weeku v Miláně, nakonec jsme tě asi našly, ale vůbec jsme si nabyly jisté, jestli jsi to ty, jak vás vždycky nalíčí a vymódí, tak jste k nepoznání. Ale slušelo ti to. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit