Přejít na výpis diskuzí

René Bošel'a

OSOBNOST 29.9.2009 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eliza003

    Wauuu

    Wauuu poslouchám písničky jeho kapely které zpívá a je to naprostá BOMBA!!!
    Adresa zde: http://bandzone.cz/fervido
  • eliza003

    něco málo

    Pokusila jsem se přidat dva odkazy a dvě videjka.......tak doufám že to bude odsouhlaseno :)) ty odkazy jsou na jeho internetové stránky Hudebních skupin aty dvě videa sou ze SS:))
    • hellraiser

      Re: něco málo

      Ono to chvili trva, nez to pridaji, pokud to schvali. :-))
      Jinak za odkazy dekujeme. *1*
  • jsi nej Rene

    René ...
    René jsi užasný , máš krásnej hlas ... Když jsi vypad tak jsem si pobrečela , byla bych moooc ráda kdybys mi napsal na e-mail ... v prvním semifinale jsem ti poslala přesně 40 esemesek ...I můj brácha brečel když jsi vypad a to tě moc v lasce nemel ... *14* doufám že mi napíšeš !
    Díkkkk .... kajlinka *14*
  • hellraiser

    Nemel vypadnout...

    To souhlasim tady s vetsinou, ale nemeli vypadnout i jini (Aneta, Karolina)...holt opravdove osobnosti to v soutezich typu Superstar nemaji lehke, s tim se asi budeme muset smirit... *10* *3* *5*
  • tweedynqaa

    :-*

    René byl prostě nej nej nejj!!!taková škoda že vypadl.Zaujal mě hned v upoutávce na Bratislavský casting.Byl a stále je to můj favorit a přeju mu ať v hudbě stále pokračuje.Tak snad se uvidíme na nějakém koncertě. *14* *14*
    • :-****

      Auuuujky réné ja te miluju strasne moooc a strasne mi tam chybis ted v superstar a si fakt moc krasnej *3* *14* *14*
      chybis mi tam :((( myslim porad na tebe *3* *3* *3* :-********************
      • :-*****

        To ho bych chtěla jako kluka *3* *14* :-********
  • moni.vale

    Superstar se více blíží soutěžím miss

    Myslím, že když vymýšleli superstar, čekali, že to bude projekt o zpěvu, také trochu o celkovém dojmu ze zpěváka, ale že zpěv bude stále na 1.místě. Ovšem když vypadla Debie a potom i Renko, a naproti tomu tam zůstávají dál Lacko a Machala, kteří zpívají o kategorii níže než ostatní, začala jsem nabývat silného dojmu, že se tato soutěž začalo ubírat úplně jiným směrem než bylo v plánu. Ale co se dá dělat-budeme mít takovou superstar, kterou si odesemeskujem.
  • eliza003

    A já se na něj tak těšila....

    Nu už před týdnem jsem se mooooc těšila na jeho další písničky a v pondělí mi t oněkdo překazil..... Ale prosím nezapomínejte na něj pls!!!!!! A keď bysi toto četl tak se přihlašť příští rok do další SS určitě se dostaneš dál!!!
  • eliza003

    Je to škoda!!!

    Je mi mooooc líto že vypadnul právě René!!! Kristýnku zadpíval úžasně dal d oní všechen cit nic topmu nechybělo!!!! Byla to krása uplně mě to dostalo...... Byl jsi nej a takový zůstaneš!!!!! SS není spravedlivá, já mu hlas poslala ;)...... a kdybych měla vybírat mezi Reném a tím jAPONCEM VYHODÍM JAPONCE!!!!!! Nu je mi to líto a doufám že se přihlásí do další SS a ti co mu neposlaly hlas to napraví :)..... já jsem ho zaregistrovala už na kástingu a od tý doby byl můj favorit a tím taky zůstane :D.......... *14*
  • adelka88

    Souhlasim!

    Superstar je prostě jedna velká kravina nwm kdo tam hlasuje když vypadávaj zpěváci a zůstávaj tam takoví kníkalové jako je Lacko...proboha dyť vypadávaj nejlepší lidi...já to nechápu...Souhlas se všema že krystýnka se mu fakt povedla *4* ... *9*
  • ???

    Ahujqí lidi...nefíte náhodou Reného adresu???..byla bych vám moc vděčna kdybyste mi jí napsali na kLaRa.MS@seznam.cz...mooooc děkuju..a jinaq...superstar už ted vubec není o zpívání když vypad on...kristýnka byla užasná...on neměl vypadnou *9* *9* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit