Přejít na výpis diskuzí

René Slováčková

OSOBNOST 15.2.2009 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Slováčková je špičková dabérka.Pokud jí někdo kritizuje neví o dabování nic.
    • No nevím, mně její hlas je velice nepříjemný, spíš jako když mečí. Každý holt má jiný názor
  • Herečka s úžasně příjemným hlasem,vynikající dabérka.
  • Dobrý den !!:)
    Zbožňuju filmy které dabujete ^^ třeba vím, že dabujete NCIS Zivu....
    Pak také dabujete moje nejoblíbenější Anime Blood + ^^ Tam dabujete Sayu Otonashi.... jste jedna z nejlepších a nejznámějších daberek a vždy když slyším váš hlas v televizi tak řeknu "Hele jí dabuje René Slováčková!! :)"
    Ještě ,že vás dali na ty postavy ^^
    Za vše děkuju ^^
  • Přeji krásný den,jen jsem Vám chtěla napsat ,že umíte vážně perfektně dabovat ,např. v seriálu Čarodějky,miluju ten seriál ,dabujete jednu z čarodějek :) velice se mi to líbí . nashledanou
  • Pavel

    Dobrý den-René,jste fajn herečka,dabérka;líbí se mně Váš hlas...mmj.jen se chci zeptat:nedabovala jste v 6.dílu Pátek třináctého-Jason žije herečku Megan(vl.jm.Jennifer Cooke),ta co byla s Tommym Jarvisem v tom filmu?
    PS:Škoda,že Vás není vidět v TV více.Patříte mezi mé oblíbené herce. *4* *3*
  • .......

    Pokud mám správné inf.tak by měla dabovat Zivu David v seriálu NCIS....A jestli je to tak, tak si myslím že je to 100%BESTová dabérka *14*
    • Re: .......

      presne!!! jsi můj člověk :) *14*
    • Re: .......

      Ano je to tak Dabuje Zivu ve všech sériích NCIS na Nově
  • Kraaaava

    je strasna, jeji hlas je neco nesnesitelneho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kydz nekde dabuje, tak na to nekoukam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ach boze, at uz jde do duchodu
    • Re: Kraaaava

      Adame ty jsi asi hodně zakomplexovaný hovado viď? Možná by ses měl ještě jednou kouknout do kalhot a pak někoho suď ty chudáku!!! Anebo se vrať k vidlím to bude nejlepší !!!
      • Re: Re: Kraaaava

        Já plně souhlasím s Adamem..... *5*
    • Re: Kraaaava

      chtěla bych vidět tebe ty chytráku.určitě neumíš ani pořádně mluvit.
      • Re: Re: Kraaaava

        Evo kolikrát jsem četla ten,,úžasný"příspěvek od Adama.Díky,sama se zdržím komentáře,protože by byl nepublikovatelný.
  • RENE

    Paní Slováčková,přestože Vás neznám Vám moc děkuji za info sdělené přes kamarádku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit