Přejít na výpis diskuzí

Rey Koranteng

OSOBNOST 30.12.2008 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud vím, provalilo se , že žádnou maturitu nemá. Dodělával jí pak údajně až v roce 2008.
  • Dívaj sa na pražáka!Jako moderátor předvolebního duelu Babiš Zaorálek horší jak Jílková.
  • Ty kluku šikovná,mám Tě rád a rád Tě vidím. Ale Tvoje ležernost v oblékání,mě vadí. Jaký byl na Tebe pohled na Nový rok,když jsi měl kravatu,nádhera !!!
    Můžeš to zkusit i po celý rok ? Jirka
  • Jména jeho dcer znamenají:
    Vanesa je uměle vytvořené jméno. Poprvé se objevilo v básní Cadenus a Vanessa
    Sofie je řecké slovo pro "moudrost".
    Leontina je řecký výraz pro lva.
  • že je čech ale je to černoch *8* *4*
    • Je to i běloch - Jeho maminka Češka.
  • Zdravím pana Korantenga jako leteckého modeláře a dovoluji si ho zvát na sobotní Turnovskou halovku do turnovské sportovní haly,kde se tradičně sejdou fandové halového lítání a sejdou se s úspěšným Markem Plichtou,který nedávno
    obsadil na světových Hrách v Dubaji 5.místo.Zdraví a na setkání se těší J.Adam
  • Vážený pane moderátore, příště se lépe připravte na rozhovor. Mám na mysli to co se událo dne 14.1,kdy jste se "netrefil" do toho co dělal "zachránce" zprofanované ODS Petr Fiala, kdy jste se s ministrem školství trapně dohadoval o tom, zda p.Fiala byl nebo nebyl ministrem školství. Škodí Vám to na popularitě. Matějka.
  • to se vám opravdu podařilo , co se dá na reportáž o obrazu Kalouska rict , to muže moderovat jenom prase
  • P.Koranteng při komentování neštěstí - vražda mladého chlapce ve Žďáře, si do TN pozval některé osobnosti a doslova z nich mámil, jaká udělají opatření, aby k podobným tragickým událostem nedošlo. Představte si, že během dvaceti třiceti minut se několikerými křídly vrat hrnou do školy řádově stovky žáků. Proč tento způsob dotazů? Anebo jeho cílem je dokázat, jak je ostrý moderátor a umí pár lidí uvést do rozpaků, ne-li dokonce zesměšnit. Proč jim např.nenapoví? Školní stejnokroj, čipy, rámy na detekci kovů (jsou však i keramické nože) apod. Kdyby se mě, obyčejného a neznámého člověka, někdo takhle v soukromí zeptal a dal mi na odpověď asi 5 vteřin, pak bych klidně odpověděl nějaký nesmysl na stejné úrovni jako byla otázka.
    Pokud není vlastní rodina postižena stejně, těžko si umí představit pocity chlapcovy rodiny.
    Ale uvažujme realisticky. Jsou události, o kterých víme, že se stávají, a přesto jim nedokážeme zabránit sebevětším úsilím a opatřeními. To není míněno jako útěcha, ale spíš zrcadlo pro moderátory a komentátory.
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit