Přejít na výpis diskuzí

Petr Rezek

OSOBNOST 14.5.2008 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nej k narozkám přeje Kamil.
  • Pane Rezek, všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdraví, ať Vám to zpívá jako doposud
  • Dobrý den pane Rezek, Váš koncert v Přešticích nás velice nadchnul a předčil naše očekávání. Jste člověk s velkým "Č" a ohromným talentem - tato kombinace vlastností je zcela ojedinělá! Děkuji za krásný vánoční dárek a přejeme mnoho zdraví a úspěchů celé Vaší rodině v dalším roce.
  • Milý Petře,
    koncert v Brně 5.12.2012 byl naprosto úžasný.
    Jen tak dál. *3*
  • Milý Petře,zrajete jako víno,na koncertě v Domažlicích jsem byla dokonale opojená,v 17 to bylo jinačí,ale vydržte co nejdéle rozdávat pohodu,jste úžasný!!! *14*
  • Mily pan Rezek, dakujem za krasne pesnicky, to su piesne ktore sa daju pocuvat stale.. Drzim palce a prajem zdravičko. M.
  • mily pan Rezek, všetko najlepšie k narodeninam, vela zdravička, aby ste ešte dlho spieval,vaše prekrasne piesne,
  • Všechno nejlepší k narozeninám!!!! *4*
  • Byla jsem na koncertě 18.12.2011 v Ústí n.L.zbožňuji Haničku,ale poprvé jsem měla možnost vidět naživo výkon nejen pěvecký ,ale pohybový Petra Rezka.Byl to pro mne zážitek. Hlavně se teď sama před sebou stydím,že jsem tak zarezlá šedesátka.Koncert byl bezva už se těším na další návštěvu v Ústí.
    Přeji k zítřejším narozkám hlavně zdraví a pohodu.
  • 29.9. som bola na koncerte v Trnave, bol to vyborny koncert, P.Rezek vyborne spieval, dobre bavil, s Hankou Zagorovou spieval Duhovu vilu, tuto piesen som mala ako dieta velmi oblubenu,zostanu mi pekne zažitky,a spomienka na cely život,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit