Přejít na výpis diskuzí

Ricardo Álamo

OSOBNOST 27.7.2008 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pomoc neni nikdy dost

    dobrý den jsem tu nová tak bych chtěla poprosit o trošku pomoci.chtěla bych se dostat na forum Ricardo Alamo ale nevím jak. můžete mi prosím někdo pomoci??byla bych vám mnohokrát zavazaná. děkuji *7* *4* *4*
  • FORUM RICARDO

    Lenko,prosímtě mohla bys mě to popsat podrobněji.Mě se tam pořád nedaří se tam dostat.Několikrát sem tam napsal muj email a heslo a furt to nejde.Píšeš že se tam mají opsat nějaké znaky,ale já jsem tam takového nic neviděl?Byl bych moc rád,kdyby si mě stým pomohla. *4*
    • Re: FORUM RICARDO

      Romane,

      napiš mi soukromě vzkaz tady na můj profil, vyřešíme to tam, ať tady nevypisujeme věci, které nikoho nezajímají, jo?
      Lenka
  • RICARDO

    Nemužu se do toho Ricardova fora dostat.Už jsem zkoušel několik jmen a hesel,ale za boha mě to nechce přijmout!Moc rád bych se tam dostal,ale nevím jak? *9*
    • Re: RICARDO

      to je mi divné, stačí vyplnit Nombre de Usuario (nick), Dirección de E-mail (e-mail. adresu), Contraseńa (heslo), v dalším řádku ho potvrdíš (confirmar) a pak jen opíšeš znaky z šedého pole (Código de confirmación) a je to. Dole si pak můžeš přepsat jazyk (idioma) fora na CZ. A je to *3*
  • vše o Ricardovi

    Pro všechny Ricardovy fanoušky: tady je odkaz na forum, kde najdete absolutně všechno, co se o se o něm kdy objevilo. Materiály ze všech jeho novel, soukromé fotky apod. Je to ve španělštině, ale i vy, co nerozumíte, si tu určitě najdete spoustu věcí, které vás zajímají.
    www.ricardo-alamo.com

    Srdečn
  • BEST HEREC

    Jak jsem zhlédl seriál Juanin zázrak,tak se Ricardo Álamo(Mauricio de la Vega)stal spolu s Van Dammem muj nejoblíbenější herec.Obdivuju ho. *4*
    • pandora

      Re: BEST HEREC

      Tak to ti doporučuju shlédnout jeho poslední telenovelu Toda una Dama. Miguel Reyes je jeho nejlepší role. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit