Přejít na výpis diskuzí

Richard Chamberlain

OSOBNOST 31.12.2006 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkovamortis15

    😍😇😍

  • casanova

    😍😍♥♥♥

  • Není co dodat,tento herec má v sobě něco nadpozemského a nedá se to níjak popsat.Pomlouvat můžou jenom hlupáci kteří nic neumí a nikdy nevědí kdo z rodiny bude také jiné orientace,důležité je co člověk umí a co v životě dokáží,Je to POŘÁD KRÁSNEJ CHLAP.HML
  • Dnes jsem po mnoha letech sledovala Ptáci v trní. Je to nezapomenutelný krásný ,okouzlující pan herec Má nádherný usměv *14* *14* *14* *14* *14*
  • Miluji jeho pohled, jeho tělo a úsměv.
  • RICHARD CHAMBERLAIN

    jeHO cELE JMENO ZNI GEORGE RICHARD CHAMBERLAIN VIM TO Z FDB.CZ
    ♥♥♥♥
  • koombo1

    Narozeniny

    Blíží se Richardovy narozeniny - 31.3. - pište na adresu :
    Richard Chamberlain
    3711 Round Top Drive
    Honolulu, HI 968225043
    USA *15*
    • Re: Narozeniny

      Ahoj koombo1,ta adresa na ty Richardovy narozeniny je skutečná nebo ... *15*
      • nika1979

        Re: Re: Narozeniny

        je skutečna jasně *4* *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ♥♥
    • Re: Narozeniny

      *4* je prostě skvělej, nic jiného se nedá dodat
  • g.i.n.a

    Richard Ch.

    Podle mě je Richard jeden z nejcharizmatičtějších herců, nevím přesně, ale něco v něm je...takový herec se rodí jen jednou za život.
  • twilight.girl

    A co popelka

    A co Pantoflíček a růže? To je skvělá pohádka o popelce kde hrál prince, doporučuji shlédnout
  • slušnost

    To je fakt, nechápu, jak se může někdo do někoho takhle navážet, mně osobně je naprosto jedno, jaké orientace je ten či onen herec, vždyť je to přece jeho soukromá věc, navíc zrovna v případě Richarda Chamberlaina dvojnásob, vždyť ty milovníky dokázal zahrát velmi přesvědčivě a třesky plesky jeho Aramis byl skvělej!!!!
    • nika1979

      Re: slušnost

      kiki ja jse dotebe a idola Georga Richarda Chamberlaina nenavažim . *14* ♥ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit