Přejít na výpis diskuzí

Robert Lewandowski

OSOBNOST 23.3.2015 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • he is fuc*ing i*iot !!!
  • Happy Brithday
  • hi thank you *3*
  • Happy Birthday Robert! *14* *3* *4*
  • Lewandowski je výborný hráč. Má všechno co dobrý hráč potřebuje. Techniku,rychlost,sílu,a má velice dobré hlavičky.
    Když ještě hrál za borussi dortmund tak se prosazoval skoro každý zápas.
    Potom přestoupil do bayernu mnichov. Tam je pochopitelně těžší se prosadit když má kolem sebe hvězdy jako je Robben,Ribery,Goetze,Muller atd. Ovšem pod taktovkou Pepa Guardioli se mu stále dobře daří i když to není to samé jako v dortmundu.Mrzí mě to že Robert je polák. Jelikož polsko nepatří mezi fotbalové velmoci tak si asi nikdy nezahraje mistrovství světa nebo nikdy s polskem nevyhraje žádný pohár. Což je samozřejmně škoda.Ale tím víc je podivuhodné že Robert je hráč takového formátu.
    Proto si ho poláci také náležitě váží.Myslím si že kromě Zlatana Ibrahimoviče a Luise Suaréze je Robert Lewandowski nejlepší hrotový ůtočník na světě.Hlavně proto že střílí takovou hromadu branek.Lewandowskimu je teprve 26 proto se dá očekávat že toho ještě hodně dokáže.Já doufám že se mu nadále bude dařit.Je to na 100 procent můj nejoblíbenější hráč takže mu přeji hodně úspěchů v jeho kariéře.
    Hlavně by mohl vyhrát s bayernem ligu mistrů. To by mě opravdu potěšilo. :)

    PS: Je mi 12 let a sám se divím tomu že sem to tak dobře napsal :) Nejedná se ale o samochválu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit