Přejít na výpis diskuzí

Robin Suchánek

OSOBNOST 31.5.2009 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chceme poděkovat Robinu Suchánkovi, muži, který se zabývá produkcí kulturních akcí, managementem a reklamou již od svých 12 let! Bez něho by celá akce "Jednou provždy!", která se uskutečnila 5. června 2018 na Václavském náměstí a na kterou přišlo více, než 10.000 lidí, nebyla realizována. Díky!
  • Děkuji za zorganizování akce Dvě srdce jako klíč. Byla jsem s rodinou a všichni za toto děkujeme. *14*
  • Léta plynou, svět se mění, Robin Suchánek z Nového Jičína "utekl" do Prahy, ale své zvyky nemění.
  • Šikovný, pracovitý, slušný, empatický, lidský a prostě nejlepší PR manažer, jakého jsem poznala! U také fajn kluk! *3*
  • Robine, nestačím se divit...Naposledy jsme se viděli před 6 lety a teď? Slyším o tobě ze všech stran, ale nikdo mi na tebe buď nechce dát kontakt a nebo ho nemají :( ...Slyšel jsem, že jsi se stal celkem vlivným člověkem a myslím, že bys mi mohl tentokrát pomoci ty. Pokud občas tady ty diskuze pročítáš, ozvi se mi prosím. Díky, Ondra
  • Za to, co jsi teď založil, ti dávám palec hore! Rád sleduju tvoji práci.
  • Všechno nejlepší k dnešním narozeninám. Ať vše klape, jak má a spoustu úspěchů do budoucna!
  • Při brouzdání internetem sem narazil na tvou dosavadní práci a nestačim se divit jak jsi to rozjel! Gratuluji a přeji hodně štěstí! Pavel Jura
  • Radost s panem Suchánkem obchodovat. Upřímně nechápu některé komentáře, které jsem si zde přečetla. Jde však vidět, že žijeme v ČR, kde pomluvy vítězí.
  • Nevím sice kdo to je, ale je to docela legrace číst.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit