Přejít na výpis diskuzí

Rodrigo Velilla

OSOBNOST 21.3.2014 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je malej to nevadí spousta z vás tady píše že jsou větší to je jedno že ste větší on toho dokázal hodně já jsem taky větší ale je mi to jedno jak je malej protože hraje zpívá a tancuje tak se do něj přestaňte navážet laskavě!!! Ti co tady říkají že za to nemůže tak jsou lepší než Ty co ho tady urážej podívejte se na sebe nikdy ste nic nedokázali a on toho dokázal hodně tak se laskavě kroťte *16* *16* *12* *12* *3*
    • Jo no pravda
    • Máš pravdu Ty lidi co mu nadávaj jsou na nic a nikdy nic nedokázali
      • Jn *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *3* *3* *3* *3* *3* těšíš se do školy já vůbec ale je hlavní že si dostala samí hele pojď na WHATS APP *12*
        • Ok počkej chvíli sestra něco potřebuje tak na Whats Appu čauky a řekni své sestře ať mi vrátí konečně tu mojí nabíječku jestli už má novou hlavně od IPhonu ať to není ta tvoje díks
  • Podívej se ráno na sebe,a pak něco říkej *16* *16*
  • on za to nemuze kouknete se nejdriv na sebe a pak neco rikejte *6*
  • bez uražky ale som vyššia ako ty mam iba 11rokov a som vysoka 164cm si malí ako trpajzlik .Tancuješ ako ale inak si celkom pekny a ešte na tej profilovej fotke sa ohol a ostrihaj a umy sa smrdiš *2* *12* *8* *10*
    • brouku... :-D já mám 19 a mam 161. Sem spokojená.
    • Seš hodně drzá tebe asi baví urážet viď tak za prvé nejdřív se podívej na sebe a pak něco komentuj!
      A jak Ty to víš že smrdí to sis už dovolila dost tak se umy Ty a nápis a hlavně nežárli capane malém.
      • Máš pravdu je to capan malej nevychovanej
    • Koukni se na sebe! Čeho jsi v životě dosáhla? Maximálně tak čumět na televizi. Podívej se na něj! Tenhle vzhled se mu líbí a navíc je to dobrý herec. Jak by ses cítila kdyby někdo na profil s tvou fotkou napsal " Ostŕíhej se jsi tak vysoká jako žirafa na svých 11 a smrdíš. Radši přemýšlej co říkáš
    • Ako fakt to myslis vazne. Ake by to bolo tebe keby ti tak niekto pisal. Sa uvedom trocha.
    • A ty si myslíš, že za svou výšku může? *1* sorry, ale on to neovlivní, tak se tady do něj navážejte :D smrdí? a ty jsi ho potkala? ubohost
    • vika ber si to bez urážky ale já mám iba 9 rokov a mám 165 cm tak komu tu nadáváš
    • Jako sorry ale že je malej za to on vážně nemůže,ty seš třeba "ošklivá" (to nevim) a naváží se někdo do tebe ??? NE!!! Tak co urážíš ostatatní......Jo a on má aspoň kariéru narozdíl od tebe je v televizi a kde seš jako ty??? Leda tak v .... Koukni se na sebe a pak teprve suď ostatní (rada do tvího bezcitnýho života) .. *10* *16* *10* *16*
    • ja mam 12rokov a meriam 168
      • preboha ty obrina
  • mike.wazowsky.357
    přestate si na važet prosim jo
  • ty prdíš a smrdíš a smiešne tancuješ a máš smiešne brčkavé vlasy *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16* *8* *8*
    • Hele klídek jo jak to víš že smrdí a prdí každej a jako mimino ses dokonce i p.......a možná že to děláš i teď capane
    • Hele přestan ho urážet on za to nemůže že je třeba malej To že směšně tancuje má napsaný ve scénáři takže se uklidni jo *13* *7* *10* *16*
  • bez urážky ale moja kamarátka ti hovorí šampon a mne sa nepáči tvoje meno a si smiešní *11* *12* *16* vyzeráš ako prasa a si na grcanie *11* *11* *11* *12* *12* *12*
    • Ale uvědom si že je slavnej a Ty jsi co? Jenom rozmazlená holka a kamarádka kamarádka tak se obě vzpamatuje "prasata" jo to jsem asi chytla od tebe asi jsi hodně nakažlivá až ze Slovenska
  • Jeden z nejvíce sympatických herců v tom trapáckým seriálu pro fakany.
  • On je taky spatny bez urazky
  • Ano to je..Souhlasím s tebou.. *11* *3* *14* *4* *7* *8* *6* *5* *9* *9* *9* *9* *9* *13* *12* *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *9* *9* *9* *13* *13* *13* *10* *11* *12* *16*
    • super skvělí *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit