Přejít na výpis diskuzí

Roman Birkuš

OSOBNOST 14.7.2010 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chalan s velkym srdcom... Ale vzdy na prvom mieste bol je a bude Igor... Ale na koncerte ste vsetci uzasny
  • Pre mna je Roman strašne sexi bola u nás na šloe cela ich skupina a on sa mi najviac pačil
  • Roman je uple uzasny chlap perfektne hra na gitaru dobre spieva a nechapem preco ho vsetci odsudzujete za to ako sa rozhodol, ake ma nechty, co povedal etc. Je krasny a vy ste vsetci debili ktory posudzujete knihu podla obalu. Ak3 by to bolo vam háaaa. Takze vam radim aby ste si najprv premysleoi co pisete 0. ( to nebolo ponauceni ddd) rebel
  • paranoid-child
    Zdá se mi to nebo to Romanovo prohlášení ohledně Rosemaid už není? :D
  • Já nechápu proč řešíte proč odešel s kapely když
    1)máte video kde všechno řekl
    2)no řekněte sami že jste nikdy nikoho nezneužily kvůli svému prospěchu když to tu tolik píšete.
    Pro mně je Roman hezky kluk který ví čeho chce dosáhnout a vy kteří tady píšete ty statusy např."oprýskaný lak na nehtech" no bože kolik holek a kluků nosí oprýskaný lak na nehtech a to vám nevadí??? *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10*
  • Roman je super *14*
  • Ta-sialena
    Ahoj, Roman je skvělý. Díky němu jsem se dostala i k (dnes už mé srdcové skupině) The Paranoid. Kluci jsou skvělý a to nejen v hudbě. Mým snem je se s nimi setkat na nějakém koncertu. Věřím v to, že se mi to vyplní :).
  • Vevka
    Roman je proste najlepsiii....najkrajsi,roztomili ako nikto iny....je k zozraniu.....MILUJEM HO
    *14*
  • Tak už to neřeště,co se stalo stalo se ,nevím jestli ste viděly Romčovo video na youtube,ale tam to vše vysvětlil,i to že jsou s Mirou naprosto v pohodě. *1*
    • vterinka
      Kdyžtak, tak s Mirem ... a myslím, že v poho spolu nejsou! .... Spousta lidí mi i řeklo, že to neříká upřímně .. prostě nás chlácholí ..... ale přesto je to jeho volba.
  • Odchod

    Bylo mi to hned jasný, když jsem na youtube shlídla jedno video, kde byl s Paranoidy. Tenkrát jsem si řekla, co teda ještě dělá v Rosemaid. O jeho odchodu jsem přemýšlela dávno předtím, ještě než se to skutečně stalo. Jen jsem si nedovedla představit, co by to vyvolalo. Naštěstí je to už za námi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit