Přejít na výpis diskuzí

Ronnie Coleman

OSOBNOST 31.12.2006 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vy jste mi ale (nebudu radši psát)...Ronnie je úžasný člověk,jediný důvod proč o něm někdo říká že je .... atd...je že mu závidí že narozdíl od něho ronnie něčeho v životě dosáhl.Pro mě je obrovský člověk...Ale nejraději mám dobu Arnolda...Ale dnešní doma je tky parádní.Zamyslete se nad tím,čeho jste v životě VY! dosáhly a pak tu pište něco idiotského o něm.Pro mě jste jen hlupáci bez životního snu.A nemelte tu něco o steroidech,nejdříve si o nich něco zjistěte a pak samy pochopíte že to není o tom že zajdu do fitka zvednu párkrát čínku,dám si steak,bodnu si AS a mám o 2cm na bicepcu víc.
  • nejde o to ze si korba i tak muzes od toho chcipaka co něco umi dostat do huby .......
  • byt korba a mlatit lidi ty jsi debyl ujety coleman by ti urcite rek to same idiote *16*
  • coleman nelybi se mi arnold byl nej *4*
    • nahodou je to frajer
  • můj idol.... jednou chci taky takhle vypadat,rozhodně to nedám jak on, ale aspon být korba.... proto mam permici do posilky zadrma na 2 roky takže musím za ty 2 roky udělat aspon abych měl za jeden rok v bicepsu 43cm... můj kamarád je kulturista takže mi dáva rady jak na to... nehodlám jit do kulturistiky, ale chci být korba a vědět že když na moji holku zařve nakej chcípak, abych mu potom mohl rozbít hubu, jediný co mě sere že se to pak holkam už ty svaly moc nelíbi... *16*
    • Kulturistika nění o tom že dřeša dodržuješ určitý životní styl atd..(je toho hodně)a pak můžeš jít do klubu a rozbít někomu hubu!!!Kulturisti jsou hodní a srandovní lidé takže ti radím:Bud' se přestan rvát a tak a nebo přestan s kulturistikou..špiníš ji jméno!!!
  • Re:

    ronnie je korba *15*
  • v

    sterojdy *16*
  • muz

    Ronnieho jsem vydel na vlastni oci a kdyz okolo me prochazel jak jsem si pripadal jak malicek na ruce....je to fagt hora svalu.....Koudy. *3*
    • Re: muz

      *9* taky jsem ho viděla uplně jsem se ho bála
  • je to fakt zvire ... hora masa spravna klasa
    • Re:

      Hmm, aj ja som ho videl na vlastné oči ked bol v Brne v r. 2004 v Bobycentre. Som tam bol, a ked som ho zbadal tak som neveril jaký je mohutný. Žilu na bicepsi mal ako moj malíček kurňa :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit