Přejít na výpis diskuzí

Rose Byrne

OSOBNOST 13.1.2007 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :))))
    Nejvíc se mi asi líbila ve filmu Trója ❤
  • Rose je opravdu skvělá herečka, sice její filmy moc neznám, ale role v Tróje byla snad ta nej z celého filmu, moc zvláštní, ale strašně jí to slušelo v těch modrech šatech na konci filmu *3*
  • Miluj mě,prosím!

    Nedávno jsem viděla film Miluj mě, prosím! a Rose byla skvělá!!! Ta její postava byla sice taková zvláštní a herecký výkon Rose vyl úžasný!! *14* *3*
    • Re: Miluj mě,prosím!

      byl
  • pro polly1

    polly1: Když už sem zkopíruješ životopis, který jsem já překládal, mohla bys aspoň jako autora uvést moje jméno. Na mém webu mám datum, kdy jsem ten životopis uveřejnil, pokud je datum i tady, můžete se všichni sami přesvědčit.

    http://gearcs.blo g.cz/0701/rose-byrne-zivotopis *13*
    • Re: pro polly1

      no prooooomiň,ale napsala sem tam stránku,kde jsem to našla. A mimochodem ta tvoje stránka neexistuje!!! *1*
  • Fotky

    Hezký přidaný fotky!
  • Ženská!!!

    V sobotu jsem viděl Wicker Park. Jsem šťastně ženatej, po jinejch babách nekoukám, ale tohle stvoření mi úplně vyrazilo dech... je to nejkrásnější ženská, co jsem kdy viděl... tak to jen tak sděluju, bo na takováto kecací fóra ze zásady nechodím, ale tenhle přetlak se nedá vydržet *14* *14* *14*
  • Prosím

    Ahoj,nevíte prosím někdo adresu Rose??
    • Re: Prosím

      Fan Mail Address:

      Rose Byrne
      RGM Associates
      PO Box 128
      Surry Hills, NSW 2010
      Australia
      • Re: Re: Prosím

        takhle jsem to našla tak snad to tak je
  • rose 4ever

    Je úžasná, nejlepší je ale vážně v Rage in Placid Lake. nejkrutější film.
  • Byrnička

    Je skvělá! Hrála v Sushine! *3*
  • Rose Byrne

    Kdo zná Rose tak mi napište a pokecáme o ní! *3* *7* *4* *15*
    • Re: Rose Byrne

      Je fakt dobrá. Poprvé jsem ji viděl před pár lety ve snímku Wicker Park. Skvělý film. Dnes jsem mrknul na CT2 na další dobrou věc v níž hrála (Rebel Placid Lake) a musím uznat, že umí. A hlavně jí to sekne.
      • Re: Re: Rose Byrne

        Tomič- až zase budou dávat něco s Rose tak mi prosím napiš na mail! pls *4*
      • Re: Re: Rose Byrne

        Já to neviděla!!! *9* *10* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit