Přejít na výpis diskuzí

Rudolf Jelínek

OSOBNOST 3.7.2008 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v Majoru Zemanovi jako major hradec byl nejlepši taky mam nejradsi snim dili bile linky, modra světla,rukojmi v bella vista,poselstvi z nezname země v žadnym s tehle dilu nechyběli akčni sceny.Dnes davali kriminalku mravenci nesou smrt kde hraje najemnyho vraha dej ty kriminalky me vubec nenatchnul nebejt rudy tak bych se na to ani nepodival je to prostě akčni hrdina 70 a 80 let .
  • Milý Rudolfe ! Vše nejlepší k narozeninám. Ale v EXKLUZIVU, jste mě notně zklamal, když jste jako první angažmá, uvedl Liberec. Já si vás pamatuju jako "príma 22-ti letého kluka", z Beskydského Divadla v Novém Jičíně, Kde pracoval i můj bratr, jako kulisák i osvětlovač, případný (herec v davu). Pokud se pamatuji, tak jste byl dokonce i u nás. To, že jste to Beskydské Divadlo nevzpommenul, mě zamrzelo. I když už dneska neexistuje. Ale na jeho jevišti, jsem kdysi i já hrál ve "školním představení". Zdravím
  • Dobrý den pane Jelínek,
    chtěl jsem Vám od srdce poděkovat za krásné zážitky, které zažívám při sledování detektivek z období 70 - 80 let, ve kterých hrajete. Přeji Vám hodně životních sil a elánu do dalších let a ještě jednou vřelý dík.
    S pozdravem
    David Khain
  • Zdavíme náš Rudolfe Moraváci z Bezdězu.Pořád Ti vozím slivovici a né tě zastihnout,nech prosím kontakt u Elišky teď tam budem 6.9-9.9 tak zůstávej ve zdraví Rosťa taky Růžička.
  • Ať žije československý James Bond :-)) *3*
  • Vše nejlepší, hodně zdravíčka k svátku přeje Jarka
  • Vážený pane,narodil jsem se na uvedené adrese v roce 1941 a s rodiči chodil k Jelínkům nakupovat.Jenda Jelínek ,Váš bratr byl můj první kamarád.Od roku 1945 jsem ho neviděl a možná, že to znáte! Nostalgie stáří ! Kdyby byla vůle,prosím o kontakt .Jen tak pro legraci.Přeji mnoho pěkných rolí. Petr Čech z Děčína - petrcech.dc@seznam.cz
  • Blahopřání

    Dodatečně vše nejlepší k narozeninám přeje Jarka z Čáslavi
  • narozeniny

    Milý pane Rudo
    Přání k Vaším narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit