Přejít na výpis diskuzí

Sandra Bartošová

OSOBNOST 31.12.2006 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sandra Bartosova?? To je ta medialni mrtvola po ktere nikdy nestekl ani pes a co se snazila zuby nehty nekam vnutit?
    Kdyz koukam na tu postavicku, napada me jen jedna vzpominka a to na film "Klub rvacu"
  • Sandra je výborná a pohodová holka,ten kdo ji nezná osobně a dovede jen pomlouvat a urážet je idiot.A tobě Sandro i tvé přítelkyni přejipříjemné prožití vánočních svátků.Promiň ale stratil jsem tvůj email.Snad se setkáme zase někdy na lídlu a nebo mi tam zanech svoji emailovou adresu u vedoucího nebo u hlídače
  • Nevim kdo jses..,ale jedno vim urcite...meles same pikacoviny!!!! Ze by zavist?! *11* *11* *11* !!!!
    • Jj, zavidi Ti Tvuj intelekt a fyzickou krasu Ty macate *12*
  • Nepovídej,tak když mě tak dobře znáš,tak proč sem píšeš jako anonym hm?
  • osobnost?

    to snad ne...jestli ona je osobnost....tak to je osobnost i Pepa z Prcic...D
  • Zeleninka a rajcatova stavicka

    Na postave Sandrusky je fakt poznat, ze ma nejradeji zeleninu a rajcatovou stavu.. *3*
  • sany

    je to člověk s dobrým srdcem, který má rád zvířata a kdo má rád zvířata má rád i lidi. Nelíbí se mi, že o ní nějací hulváti píšou hnusně já sama jí moc neznám ale rozhodně nemám zapotřebí jí nadávat. Se koukněte na sebe a pak něco kecejte. Nezáleží na vzhledu, ale na chování atd. *16*
    • Re: sany

      znám ji velice dobře osobně a ráda zvířata ?možná tak ukazovat jak mít rád ale nic víc....je to lýný a velice sobecký člověk

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit