Přejít na výpis diskuzí

Sany Stirská

OSOBNOST 31.3.2007 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sany je Roxana

    Sany se opravdu jmenuje Roxana a opravdu hraje v ND v Babičce a Našich furiantech. A můžete také navštívit www.gospeltime.cz ,kde se o ní dozvíte další informace.
  • Sany je supeer :-)

    Hele, jako Sany je super, škoda, že když sem taky dělala casting do světel pasáže, mě nevybrali :'( ale zato sem hrála v reklmaě na fidorku, znáte ne?? *3*
    • Re: Sany je supeer :-)

      Jj, známe...tam zase vybrali tebe a další ne...sestřenice byla s tebou v nejužším výběru
  • Díky ní nebo její roli

    se nedívám na Světla pasáže, protože to se nedá. *13*
    • Re: Díky ní nebo její roli

      Tak seš trouba, protože hraje bezvadně! /A navíc máš úžasný jméno!/
      • Re: Re: Díky ní nebo její roli

        To ale Sany taky...jako to zajimave jmeno....malkdo si toti spoji,kdyz v programu je jeden tyden jako S. Stirska a druhy jako R. Hädlerova, ze to je porad ona:) Ona se totiz jmenuje Roxana Hädlerová:) a je vazne moc fajn:)
        • Re: Re: Re: Díky ní nebo její roli

          Jedno jmeno blbejsi nez druhy. Mimochodem - Sany je domacka podoba jmena Sandra, takze nic extrovniho to neni. *9*
          • Re: Re: Re: Re: Díky ní nebo její roli

            Ona je bezvadná, když se jmenuje Roxana, tak se to vyslovuje
            ROK -SANA, a tak asi od toho Sany. Chtěla bych jí ještě vidět v jiné roli, slyšela jsem, že vůbec není taková ve skutečnosti, jakou hraje v Pasáži. Tak by bylo zajímavé ji vidět taky v něčem jiným, nevíte něco?
            • Re: Re: Re: Re: Re: Díky ní nebo její roli

              Prej hraje v Národním....myslim, že v Babiččce, ještě jsem ji neviděla...já ji znám už celkem dlouho, ne z telky:)je to milá holka....žádnej fracek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit