Přejít na výpis diskuzí

Sarah Wayne Callies

OSOBNOST 14.6.2007 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sarah je moc super herečka. V Prison breaku hrála moc dobře a nyní se mi moc líbí v seriálu The walking dead *4* *5* *14* *3*
  • vše nej

    jeeee dneska ma moje nej herečka naroozeninky!!!:-*
  • Jo no

    Hrozně mě naštvalo,když ve třetí řadě umrěla. Chytla jsem úplný šok. Takže to je super,že ve čtvrtý řadě zase hrá!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4*
  • sarah

    neim kdo psal ten zivotopis ae sarah hraje dal v uteku z vezeni vzyd sem videla dily 4 rady a normalne tam hraje.
  • Sarah

    Sarah je fajn - strašně hodná a sympatická. Navíc jí závidim, že hraje v seriálu s tak krásnejma chlapama :)
  • swc

    swc

    čauuute všiichni!!! *1* *3*
  • pitrisa

    Blog o Sarah

    Zdravím všechny fanoušky Sarah. Založila jsem si nový blog o této skvělé herečce a budu moc ráda za vaší návštěvu *4*
  • Sara!!!

    Sara nej s Wentem!!!! mooooc jim to spolu v PRISON BREAKU sluší *14* *14* *14* *14*
  • Narozky

    Všechno nejlepsi Sarooo, je to sice pozdni prani, ale to nevadi! *1* Hodne stesti zdravi a uspechu!! *15* Uz se tesim na nove Prison Breaky s tebou!!
  • Nové fórum

    Ahojky, přidejte se k nám na NOVÉ FÓRUM, které je věnováno Sarah a Wentworthovi Millerovi. Jsme teprve v začátcích a proto budeme moc rádi, když nás tam bude co nejvíce...těšíme se na vás!!!
    • Re: Nové fórum

      a kde to fórum je? *4* *3* *3*
      • Re: Re: Nové fórum

        www.wentworth-sarah.forumakers.com
        • Re: Re: Re: Nové fórum

          No jo, jenomže já se na to fórum nemůžu přihlásit, protože mi je 12 let *9* *8* !!!
          • Re: Re: Re: Re: Nové fórum

            S tím si teda hlavu nelam!!! Klidně zaškrtni, že ti je už 13, bohužel to nešlo jinak nastavit, aby tam nebyla tahle podmínka. Nemusíš se bát, že bychom tam psali nějaké sprosťárny *1* ...budeme rádi, když se k nám přidáš...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit