Přejít na výpis diskuzí

Schelim Hannan

OSOBNOST 31.12.2006 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FUCK

    SCHELIM HANNAN STINKS LIKE SHIT !!!! *1*
  • HANS MATHESON:)))

    NEVIDELI JSTE HANSE MATHESONA NEKDY NEKDO PROSIM NA VLASTNI OCI??? *14*
  • HANS MATHESON:)))

    MILUJU HANSE MATHESONA!!! *14* *14* *14*
  • Dostal aspon 10 kg kokainu

    Snupes, snupes, homiku *1*
  • 34

    To je ale uz stary steblo... *9*
  • Zpevak?

    Ze jsem od nej jeste neslysela zadnou pisnicku. Tak to jsme zpevaci v tom pripade vsichni. *16*
  • potvrzeno

    Myslim, ze si doted dava denne svoji pravidelnou davku kokainu a necha se pichat od chlapu, vcetne od sveho byvaleho kolegy z WA, Nathana. Navic je homosexual, takze holky ho zrovna moc neberou. *9*
  • Jeho vasen..

    A jeste neco, je zavislej leta na kokainu, coz v tehle branzi je naprosto normalni, ze. Jen nechapu, proc navzdory sve muslimske vire chlasta jako dan. Samozrejme v soukromi, aby mel dobrou povest hodneho hosika. *16*
  • Homosexual

    Schelim je homosexual, sveho casu sukal s jednim ze clenu WA (Nathan Moore, je bisexual). Nathan je jeho typ. *16*
    • Re: Homosexual

      o tom, že je homouš a Nathan na obojí si slyšel kde?
      • Re: Re: Homosexual

        Já nevím, nemohu posuzovat, tuhle kapelu si pamatuji z dětství a moc sem jim nefandila, písničky nic moc, jinak celkem zapamovatelní týpci, ale já měla raději Jona Bon Joviho apod. *1* Fakt je ten, že v těchto pop-music nebo dance-kapelách byli často homosexuálové, takže i kdyby Schelim, Nathan a zbytek osazenstva homosexuálové či bisexuálové byli, tak se vážně nedivím, v této branži je to ,,normální". *5*
  • Skupina meho detstvi

    Ty dost "jeli" za mych mladych let, toho pricmoudlyho si pamatuju skoro nejvic. Vypadal totiz jak holka ( s chlupama na brise). *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit