Přejít na výpis diskuzí

Scott Patterson

OSOBNOST 31.12.2006 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 50let?? Tomu nevěřím,to bych na něj vůbec neřekla,tipovala byh tak 30max45let.Na 50let vypadá moc dobře.Je nádherný mám ráda všechny filmy ve kterých hrál Scott a hlavně SAW tam se mi líbil moc *1* Akorát jak chudák umřel *9* *9* *9* muselo bolet,ikdyž je to udělaný *3* Budu ho obdivovat furt *14* *14* moc se mi líbí *14* *14* *14* *14* *14*
  • Všechno nej. *14* On je prostě skvělý!!! ♥
  • ei123
    Všechno nejlepší k narozeninám. *14*
  • :))

    Jo, je moc pěknej a padesát bych mu rozhodně neřekla. v gilmorkách bych úžasný a ty jeho hlášky neměly chybu:D
  • Ty

    Je ouplně super v tom Saw! Ale hrozný je jak zemře *9* *9* Ale jinak je mu 50.. A TO mi nejde do hlavi tipovala sem ho na 30 nejvzs 40 *14* *3*
    • přesně taky bych mu neřekla že mu je 55let,a v tom saw byl skvělý *14* chudák jak umřel
  • ajaj...

    je fakt peknej!! joj...:-)) *14*
  • xx-paula-xx

    scot jede

    jo scotty je supr čup herec a vyte co by bylo dobry kdyby se i v realnym živote dali scott a lauren dohromady *14* *14* *3* *4* *4* *4* *14* *14*
    • hackarka09

      Re: scot jede

      presne ...oni se uplne doplnujou, jsou totalne stvoreni jeden pro druheho *1* *14*
  • 8. rada nebude

    8. nebude je to sice skoda ale jak sami rikaji herci, je lepsi prestat v nejlepsim nez mit x rad a nebavit lidi *4* Konec sedmicky je fak uzasnej *14* jinak scott je hustej a lorelai s nim nejlepsi *1*
  • je fakt super

    nevite nahodou, jestli bude i 8. rada Gilmorek, ten serial je super a hlavne Luke, protoze se s nim da Lorelai zase dohromady v 7. rade
  • hm

    ty jo na to že mu je 50 let!!PADESAT chapete????50 let vypada fakt slušně no

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit