Přejít na výpis diskuzí

Sean Penn

OSOBNOST 31.12.2006 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můj velmi oblíbený charismatický bouřlivák.
    Dnes jsem zhllédla jeho další herecký koncert ve filmu 10gramů.
    Sean je PAN HEREC. ❤️
  • Smutný film ve kterém hrál jako postiženého. Dneska dne 28.3.2013 na Nova Cinema byl film jmenuji se Sam. Brečel jsem u toho. je to moc smutný ale hezký film. Dopadlo to dobře. Myslel jsem, že ten film je podle skutečnosti ale potom jsem se podíval na Osobnosti.cz a zjistil jsem, že je to herec atd. Moc se mi ten film líbil. Hrál tam chudáka ale taky dobráka, dobré muže, laskavého a byl jsem rád, že mu pomohla ta soudkyně a taky ta, která adoptovala Lucy. Moc hezký film doporučuji se na něj podívat. Budete plakat.
  • Herecke yelito, nesnasim ho bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    • úžasný herec, který dokáže zahrát a vyjádřit vše....
  • Nerad sýčkuji, ale chybí vám tam film Mrtvý muž přichází, ve kterém on hrál..:) *3*
  • Mezera ve filmografii

    Chtěl bych jen upozornit na drobnou mezeru. Ve filmografii herce Seana Penna chybí film Zabiji Nixona z roku 2004.
  • heath.4ever

    jojo

    prostě tady ten herec je u mě borec..v MILK byl prostě úžasný a ani se nedivím že za to dostal Oscara.Prostě týpek nad všechny týpky!
    • Re: jojo

      100% souhlas
  • bllancca

    Sean Penn

    ...muj soused *1*
  • aneriv

    luxus!

    Je to prostě Pan Herec .. jeho role Matthewa v Dead Man Walking je naprosto dokonalá! Každý v ten moment soucítil s "vrahem" ! Sean to zahrál úžasně! Má charisma, je sexy, co víc si přát ;) .. Herec číslo 1 ! *14*
  • Petra Němcová

    Ahojky, co říkáte na jeho údajný vztah s Péťou Němcovou? Musím připustit, že zrovna ona si ho asi zaslouží ze všech modelek nejvíc, mám ji fakt ráda...ale stejně jí ho závidím *15* *14*
  • Sean Penn

    Sean Penn je naprosto geniální! Je charismatický a sexy. Hodně dobrý byl třeba v U-turn nebo 21 gramů. Hraje hodně drsňáky,to mu docela sedne. Neumím si ho představit bez cigárka v ústech. Je prostě male fatale, numero uno!!! *3* *5*
    • Taky ho mám ráda. Charisma a úžasné herectví!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit