Přejít na výpis diskuzí

Sebastian Navrátil

OSOBNOST 6.4.2015 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já se taky menuju
    Sebastian
  • máš hezké písně doufám že
    zase přijedeš vystupovat
    do kopru
  • jsi bezva a hezky zpíváš
  • jsi moc fajn kluk, mas to v hlavě moc srovnaný, jsi upřímný a hodný...Moc hezky zpíváš...mám tě moc ráda...a i když moc neposlouchám české písničky, tak ty tvoje jsou bezva a poslouchám je!!! doufám že budu mít zase šanci tě vidět.....hodně uspěchu!! *14* *15*
  • What??Velikost nohou 52??XD *1* *1*
  • Ahoj tady Valentýna.
    Byla jsem na 6 tvých koncertech a moc jsem si je užila.
    Mám také tvoje tričko a fotku s tebou.Poslouchám tě furt i ve škole.(doufám že to nečte žádná moje uča) *14* *14* *14* Jsi hezkej kluk *14* *14*
  • Ahoj Sebastiane! Mně je 27 let a líbí se mi píseň a klip Hvězdy. Tvůj vzhled jen trochu, hlas máš pěkný. Nechápu, proč jsi do jednoho rozhovoru k písni Až na to přijde řekl tohle: „Napsal jsem ji, když jsem procházel složitým životním obdobím a řešil partnerskou krizi,“ přiznává zpěvák. Zdroj: http://www.electropiknik.cz/hudebni-magazin/hudebni-novinky-hudebni-magazin/sebastian-zverejnil-videoklip-az-na-prijde/2016/06/

    Co takový mladíček, jak jsi ty, mohl zažít za krize???
  • Je mi 8 let a miluju tvoje písničky
  • Já Barča a moje kamarádka Dorka posloucháme jenom tvoje písničky☺
  • Za mě jsi úžasný jeden z mála zpěváků, kteří mají nádherné písničky se skutečným dějem. I když jsem jiná věková kategorie tak jsem se zamilovala do jeho písniček škoda že nemám šanci se Sebastianem setkat a říct mu to osobně.
    Jen tak dál Sebastiane.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit