Přejít na výpis diskuzí

Sharon den Adel

OSOBNOST 10.2.2007 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • max123verca
    jo!!!! aspon nekdo normalni je rak !!! :D :D :D
  • intoska
    Všechno Nejlepší, Sharon!
  • debili..
  • Hlasujte pro 'The Unforgiving'!
    http://loudwire.com/2011-loudwire-music-awards-rock-album-of-the-year/
  • Hlasujte pro Sharon!
    http://loudwire.com/2001-loudwire-music-awards-rock-goddess-of-the-year/
  • .

    Všechno nejlepší Sharon!
    Je to jedna z nejúžasnějších zpěvaček, které znám.
  • Sharon

    myslim si,ze hlasu jako ma Sharon ,je skoda pouzivat v metalovych-rockovych kapelach,kde nevyzni v prave mire, ackoli i ja je rada posloucham,ale jeji hlas v jistych pisnickach jako napr Angels, In and out of love atd,v takovych vyzni uplne nadherne a strasne to uklidnuje,proste nadhera,jen si to poslechnete..
    • Také si říkám, že hlas Karla Gotta by zněl perfektně v písničce FLIGHT OF THE ICARUS od Irom Maiden,ale teď už opravdu vážně: víc jenom takových zpěvaček do metalu a gotického rocku, proto že ta diskopopácká žumpa se už nedá v rádiu poslouchat, ještě že máme rádio ROCK MAX a nějaký ten fesťák, jinak bych si už připadal jako za socíku.
    • Re: Sharon

      Ja si myslím, že jeji hlasu neni škoda v metalu! A Sharon se asi libi metal, tak proč by tam neměla zpívat!
    • intoska

      Re: Sharon

      Já myslím,že to Sharon sedí v metalu stejně dobře jako v jiných žánrech *4*
  • intoska

    fotky

    moc se omlouvám za ten zmatek ve fotogalerii,jsou tam hned za sebou dvě stejné fotky.Včera,když jsem je tam chtěla dát,mi to furt házelo nějaké chyby...no a dneska jsou tam dvě,do Prčic.....
  • intoska

    Fotky

    ách jo přidávala jsem ke Sharon kopu fotek(které tam určitě dřív nebyly) a schválili mně všehovšudy dvě *10*
  • ..

    pre Intoska: preco tam pridavas fotky, kere uz tam su?? *16*
    • intoska

      Re: ..

      VSorry,nevšimla jsem si že by tam byly :( Snad není zas tak zle

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit