Přejít na výpis diskuzí

Skai Jackson

OSOBNOST 23.11.2012 
153 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Víte. Kolik. Je. Skai. Jackson. 15. Let
  • *16* vi ste ale HLUPACIKOVIA *11* pisete ceski Skai si super holka a tak dalej... mislite si ze prave vam cechom bi mala rozumiet ona ani nevie co je cesko a slovensko *1* takze si zbitocne pisete ze ahoj skai a vsetko mozne ona vam nerozumie!!!!!!!!!! ked tak piste ANGLICK *2*
    PS ja som krasna modelka ako skai jackson a budem herecka ha ha ha a vi nieeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    prepacte za posmievanie ale herecka naozaj budem 99percent alebo 100protak aaaaahooooojjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *3* *4* *5* *6* *15* *2* *1* *16* *12* *11* *10* *8* *9*
    • Pre Boha, koľko máš rokov? Napíšeš sem tisíc komentárov a odpovedáš sama sebe, určite ti to nikto nezblafol, aj keď je veľká pravdepodobnosť, že som to čítala možno iba ja... A neviem, prečo píšeš raz po slovensky a raz po česky a vymýšľaš si blbosti, nemáš čo robiť?
      Inak nauč sa písať gramaticky správne prosím ťa(strašne to reže oči), lebo keď budeš aj modelka aj herečka...tak keď budeš tupá a nebudeš vedieť písať poriadne a budeš si vymýšľať, tak to ďaleko nedotiahneš moja vieš? Ale podľa mňa si klamala aj v tom, pretože si myslím, že môžeš byť nie veľmi pekná, ktorá sa nudí a vymýšľa blbosti...
      Inak načo to robíš? Tí čo tu píšu, tak nech píšu, oni vedia, že to nikto nečíta(ako o tých ktorým píšu tak to oni nečítajú)ale aspoň si spomenú na tých ľudí, to sa cení. :)

      Takže prosím ťa nerob blbosti, namiesto toho aby si si tu pri PS ničila inteligenciu, ktorej neviem koľko máš keď vymýšľaš takého blbosti tak sa choď poučiť. Ale možno toto bola príprava na tvoju hereckú kariéru? Je tak?
      Tak radšej trénuj na plyšových hračkách...:) a predpokladám, že musíš byť pod tretiu triedu, keďže v každom vybranom slove asi máš chybu!
      PS:je možné, že si vážne nejako psychicky chorá, keď takto píšeš a keď je tak, tak prepáč, viem, že za to nemôžeš, tak potom tu kľudne píš Ďalej a prajem ti aby si sa vyliečila. :) Pekný dník. :)
  • a mam meno kamoska skai to ties neni pravda tak znovu tak ahoooj *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *10* *11* *12* *16*
  • ahoj v tom predchodzom komentari som lhala klamala sorri ze som bola so skai a toto vsedko prepacte no..... niekto napisal ze sa narodil taki isti den ako skai aj ked tomu velmi neverim kto mi prepaci nak napiste suhlasim alebo to je like neviem kto mi neprepaci tak napiste nesuhlasim alebo Dislike *13* ale kto mi neprepsci ze som klamala ze poznam Skai Jackson tak su velmi zli tak dakujem tak
    ahooj
    • A v ten istý deň sa narodilo véééééľmi veľa detí, takže ver. :)
  • ja jsem zila v Anglicku umim Anglicku rec nasla som si telefonne cislo na skai a volala jej najsamprv nezdvihala ale potom na druhi den mi zavola zistila jsem ze tet je na prázdninách v londone V(Londine) tam jsem bivala isli sme tam kouknut se na nas bit v ktorom sme pred rokom zili najsamprv som nevedela kde je lebo je to obrovske mesto ptom som videla limuzinu a policajtov zistila som ze ma skia VIP salon v obroooovskom stadione potom som jej isla povedat ze to ja jsem ji volala tak sme mluvili a su samozrejme anglicki a su s nas KAMOSKY asi mi nebudete verit noo kto mi veri napiste suhlasim a cislo na skai mamahoj
  • Podľa mňa, keď bude dospelá, tak bude vyzerať postavovo aj výzorom trochu ako Tamara Taylor. čo je dobre. :D no nech sa jej darí .:)
  • ahoj skay si opravdu super holka a heska a taky hraješ v jessi a si můj idol a mam asi přes 30 plakatu o to bě a mam tě moc rada *14* *14* *14*
  • Pane bože! Vy tady pořád řešíte její výžku ale jak někdo můžete vědět že má 140 cm když ona žije v Americe a my v Česku! Hlavně že měří 140 cm má na profilu napsáno už nejméně 2 roky!!! :o
  • Nechte ji už být mě zase přezdívají žirafa (taky mám problém s růstem) ale je mi jedno co mi ostatní říkají mám kluka který je o rok starší jsem stejně vysoká a mě ani jemu to nevadí takže jestli si z někoho chcete dělat pr--l tak si ji dělejte ze mě. Ona si totiž ty vaše posmežky a urážky nezaslouží! (je mi 13 a měřím 167 cm)
  • Ona je super!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit