Přejít na výpis diskuzí

Felix Slováček

OSOBNOST 24.1.2009 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    🤮🤮🤮🤮

  • Felixi fandím ti, ty negativní reakce, to je jen závist.
    Petr A.
  • Felixovi se splašil hormón, no bóže, spíš ta jeho bude pěkná k...a *11*
  • Pane Slováčku, narozeniny jste již měl, tak Vám přát nebudu. Ale, dárek Vám dám ráda. Proberte se proboha. Vždyď jste o proti mně dědeček, stařeček. Vzal jste si za manželku šťabajznu, svým stářím, jste ji vysál. Teď potřebujete opět vysát někoho, kdo se dá. Ale jako Dagmar? Proberte se, ona si Vás připustila k tělu, že Vás milovala. Ač nejste krasavec, ale máte krásu uvnitř. Ta si získala Dagmar. Kolik Vám zbývá let? Nezáleží Vám na Vašem rodu? Co řekne paní Patrasová potomkům, až budou dělat strom života? No.... Felix, on za to nemůže, byl tak ošklivý, že chtěl mít krásnou ženu, aby si dodal sebedůvěry. Pane Slováčku, Vy!!!!!!!! nepotřebujete mít manželku, jen ji ničíte. Vysáváte, krásu, lásku, teplo domova. Kompenzujete ten svůj komplex, že jste malá opička. Ale přitom jste geniální hedebník. Jen jste na sebe ošklivě upozornil. Nepotřebujete rodinu, tak žijte sám. Třeba založte novou rodinu s milenkou, třeba stihnete, že se o Vás postarají děti, které budete plodit. Jen nechtě paní Patrasovou žít. Mohla mít vysokého mužského, který by z ní udělal modelku, kterou vždy byla. Namísto toho jste ji chtěl mít pro sebe, v době její slávy, krásy. Jak se Vám poddala, tak jste se ji moc hezky podaroval. Styďte se, jste člověk, který se neměl nikdy ženit. Potřebujete mí spoustu kamarádek, taková hosteska v kalhotách. Proberte se, dokud je čas. Moc lituji Vaše děti, nejste dobrý příklad, pro jejich pozitivní budoucnost. Spíše černá můra. Nebo zažijete někde na stáří očistec, v podobě LDN, soukrémého zařízení pro seniory. Je mi o polovinu méně jak Vám, ale žiji s podobným pokladem, jako jste Vy. Děkuji Vám, otevřel jste mi oči. Opravdu nechci v letech Vaši paní dopadnou jako ona. Nejste výhra v loterii, spíše ČERNÝ PETR.
  • Felixi užij si to,žiješ jenom jednou-moc ti to přejeme
  • Tondo,
    spolu jsme chodili do základní školy i na gymnázium, já vím, Ty o ročník výše.
    Snad Tě potěší přání k životnímu jubileu od někoho z Malenovic,
    kdo už tam dlouho nežije stejně jako Ty.
    Tož, hodně zdraví a spokojenosti a ať Ti to furt dobře hraje!
    Eva Pučalíková
  • Přání k narozeninám

    K Vašim dnešním narozeninám přejeme všechno nejlepší,hlavně hodně zdraví, životní pohody,ůspěchů v profesionální dráze a hodně krásné hudby a písniček-to vše přejí Věra a Jan Stávkovi z Čejče.Od mládí se nám Vaše muzika líbí a fandíme jí nejenom proto,že mužská část našeho páru je narozená ve stejný den a rok s Vámi.Mějte se s Dádou krásně.
  • Toničkovi

    Tondo, já vím, Felixi!
    Nevím způsob, jak se s Tebou jinak spojit, tak se omlouvám, za tohle!
    Telefonní čísla jsem už dávno vyhodila.
    Jarinek, syn pana Kaňáka, je to blbé, ale jak to přiblížit?
    Chce o manželovi dělat pořad, myslíš, že by ses mohl a hlavně, CHTĚl, připojit?
    Byla bych ráda, kdyby ses aspoň ozval, těžko se vysvětluje, že vůbec nic nepotřebuji, jen to, co jsem nahoře psala?

    A třeba i ráda bych se s Vámi pobavila, ale není to nutné, jen , kdybyste s Dádou chtěli.
    Taky jí napíšu na oficiální stránky, snad jeden z Vás odpovíte.
    Kaňáková Marie z Olomouce od Kaňáka Jaromíra z Prostějova
    Hlavně ať se Vám daří!
  • přání

    Dobrý den pane Slováček
    Že máte dnes narozeniny,také přání
    všechno nejlepší,hodně štěstí,
    zdraví a dobrou pohodu a dostatek
    sil do dalších let.
    S úctou!
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit