Přejít na výpis diskuzí

Stanislav Fišer

OSOBNOST 17.10.2013 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • p.Fisere,preji Vam vse nejlepsi k narozkam,hl.hodne zdravi.Provazite me detstvim,ktere jsem uzila s Vinnetouem v kine,sbirala pohlednice,ustrizky
    z indianek,na co jsme si i hraly co deti.Milovala jsem Vas hlas co jste mu dal,byl takovy poucny,slechetny,dzentmensky...,vzdy mi dal energii a radost.
    Rada vas vidim v telce,mate v sobe eleganci,jemnost,co uz neni u muzu moc videt.Mam Vas rada a preji Vam at se Vam v zivote vse ok dari a vypadate stale tak upravene,hezky.
  • Dobrý den,

    Žádám Vás tímto o pomoc pan Fišer je vzdálený příbuzný přesněji řečeno mojí babičky Marie Anny Szikorové roz. Slavíkové bratranec a ráda bych doplnila rodokmen. Bohužel nemám žádný kontakt na pana Fišera. Budu vděčná za jakoukoliv informaci jak bych pána nebo jeho rodinu mohla kontaktovat. Děkuji Radka Kajerová strnadova21@seznam.cz
  • Dobrý den pane Fišer. Já vím že vás to určitě nebude nějak zajímat ale máme stejnou nemoc. Také mi dělali tracheo stomiji. Takže nemám hrtan a hlasivky. Nemužu nikoho najít s takovou nemocí snad to nikdo nemá. Tak se mi podřilo najít vás. Doufám že vám to není nepříjemné. Byl bych rád kdybych se mohl podělit o své zážitky o nemoci.Kde se mužu dozvědět jestli jste mi odpověděl. Tak připojuji svůj meil : hlavinka44@seznam.cz děkuji za odpověd *4*
  • Dobrý den pane Fišere, nevím jestli si přečtete muj komentář, ale kdyby jste si ho přečetl tak by mě to moc potěšilo, je mi 30 a jsem vaše velká fanynka moc jste se mi líbil v ,,Trampotách oficiála Tříšky,, hrozně ráda bych se na ten film podívala s Vámi ale to nejde bohužel ale je to muj sen. Ale ve všech filmech jste byl bezvadný, je mi líto že jste přišel o hlas, to se nemělo stát. Mějte se krásně obdivuji Vás !
    Vaše fanynka Michaela 30 let
    tvojemaleslunicko@seznam.cz *3*
  • Dobry den,pane Fisere.Pracovala jsem,v 80 letech minuleho stoleti,v tydennich jeslich s Vasi pani,Bedriskou.Mnohokrat jsem se s Vami setkala,kdyz jste za ni do jesli prisel.Casto si na Vasi pani vzpomenu,protoze tehdy mi bylo 18let a dnes jsem jiz ve veku Bedrisky:-).Preji Vam hodne zdravi a mnoho krasnych vzpominek.Helena Tluchorova
  • Pane Stanislave,preji Vam hl.zdravi,vytrpel jste si z nemoci hlasivek atd.uz dost a jste statecny.Preji Vam at se Vam vse dobre dari a mam Vas strasne rada,nebot Vinetou s Vasim hlasem,byl dokonaly a poznamenal me v detstvi,kdy jsme si i na indiani hrali a sbirali fota,ktera se kdysi z filmu o Vinetouvi prodavaly.Preji Vam i prijemne Vanocni svatky,at jsou plne radosti...
  • Posilam pozdrav z Kanady, Standa Fiser je bajecny herec a vynikajici daber! Jeho hlas a hlas Vladimira Raze - to je nej daberska dvojice muzu, kteri propujcili hlas dvem legendam.
    • Děkuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit