Přejít na výpis diskuzí

Stefan Kendal Gordy

OSOBNOST 31.12.2011 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koho ma za manzelku a ma deti
  • vydává ještě písničky ? *14*
    • Ano, teď ale má sólovou kariéru a jmenuje se „Redfoo"
  • a kde bydlí?????
  • hele chodí s někým?
    • by mě taky zajímalo.... *15* *5* *14*
  • Milují Stefana kandala gorde
  • Miluju Lmfao *14*
    • Já ji sice nemiluju,ale písnička Sexy And I Know It je prostě špičková! *3*
  • Je skvělej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *15* *15* *3* *3*
  • Já bych blokoval komenty jako od anonyma, viz výše... Umí jen pomlouvat lidi, kteří patří mezi nejpopulárnější zpěváky na světě. YouTube Party Rock Anthem má přes 500 miliónů shlédnutí a to už o něčem svědčí ne? Jasně Bieber má 800 miliónů takže si říkáte, nic moc ale vemte si, že Bieber je miláček těch 8-14ti letejch holek( nesnažím se ho shazovat, jen dokazuju, že Redfoo nemá ty fanoušky, křeří by se dívali na YouTube každej den tak 20x...) takže já Redfoo uznávám, Biebera moc rád nemám ale taky ho uznávám. Nejsem typ člověka, kterej uráží lidi, aniž by na to měl nárok jako třeba anonym o několik komentů výše :D
    • já se teda 20 krát deně na youtube na něj dívám *14* *15*
    • Ted´ jsi to řekl úplně přesně. Ale chci jen oznámit,že mám ráda Justina Biebera. Je prostě boží!!!!!! *14*
    • Hej máš pravdu:-) Nemajú právo čo hovoriť na LMFAO, ani na Stefana ♥ taký úbohí nech idú...:-) *3*
    • máš naprostou pravdu a mě se hudba redfoo líbí je víc energická *14* *15*
  • Mám je ráda ale fakt musí bejt všude???
    • kaori: musí no *1* *1* *1* ne ale fakt, mě by to ňák nevadilo *3* *1*
  • Oni jsou skvělí a sem jdou a patří jenom lidi co to ví
    napište 15 laiků a milujeme refoo a skyblu
    • Tohodle týpka zbožňuju je úžasnej a mě se líbí chlapy s jeho postavou a ty luxusní vlasy jsou taky pecka a o jejich písničkách ani nemluvím *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit