Přejít na výpis diskuzí

Steve Austin

OSOBNOST 31.12.2006 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • suicide rey misterio a dragon warrion a sin cara chri jericho scsa the rock mark henry batista randy orton john cena cm punk triple h edge shemus booker t hbk dx undertaker big show a goldberg je lama the miz r truh
  • Chris Jericho Titantron 2012
  • TNA Suicide Theme and Titantron Full with Download Link
  • Suicide rey misterio a dragon warrion a sin cara jo nejlepší
  • a co randy orton a john cena ti mají sílu taky
  • Panackove ja jsem byl na zapase a dokonce jsem mluvil z goldbergem a jak tady ten ubozak pise tak na tsroidech nikdy nebil sam je odsuzuje a kdyby jste videli ten jeho palac s telocvicnou to by jste teprve cumeli a muzu vam rict ze mam 190cm a 106kg vypadam celkem dobre ale goldberg to je masakr to je asi tak vse zdar a silu.
    • a dál??trapáku ulhanej *16* *16* *16*
  • GOLDBERG

    Z WWE mám nejradší Big showa protože má sílu jak medvěd!Už jsem přišel na to v jaké wrestlingové asociaci byl Goldberg,bylo to WCW!Roku 1995 tam začínal svou karieru i Big show dříve Giant kde měl ještě dlouhý vlasy a byl ještě mladíček.A ty se zajímáš jen o WWE,a co takhle TNT to tě nebere?Já sem počítal,že se zabýváš wrestlingem aspon 10let!Undertaker je hodně oblíbenej asi proto,že už je tam hodně dlouho.
    • andy_dufresne

      Re: GOLDBERG

      jj koukal jsem na Undertakerum debut v roce 1990 byl docela super,Big Showa mam taky celkem radhele a vis o tom ze bude v Praze RAW LIVE bude tam Big Show vis o tom ?
      • Re: Re: GOLDBERG

        Na Clash Time o tym mluvili,ale já sem tomu nevěnoval pozornost protože jsem si myslel že to bude nějakej amaterskej wrestling.Až ted v posledním Clash Time mluvili o tym že tam bude John Cena tak sem zpozornil.Tomu fakt nemužu ani uvěřit,poprvé v ČR!A jak to víš,že tam bude Big show?na wrestlingových stránkách je napsanej ještě MC PUNK a REY MYSTERIO.Jen mě štve,protože tam asi nepujdu,jsem až Brna *9* A co ty pujdeš?
        • andy_dufresne

          Re: Re: Re: GOLDBERG

          ja ti nevim hele me CM PUNK nic nerika Rey Mysterio dela dobrou show ale moc ho nemusim,asi jen kvuli Cenovi bych tam jel ten se mi libi F-U vzdy udela a je konec,jinak tam budou asi takovy debilove jako HHH u me ubozak s kladivem a DX ten nemit tydle dve veci tak je to nula,Randyho idiota jednoho vubec,A jeste tak kvuli Takerovi bych tam jel ,takze kvuli Cenovi a Takerovi bych tam jel ostatni me moc nezajimaji,skoda ze tam neni MIck Foley taky jako Mankind a nebo Castus Jack ten se mi hrozne libi,sem z LBC takze to tak daleko nemam uvidim no :-D
          • Re: Re: Re: Re: GOLDBERG

            Já si myslím,že to stejně neproběhně.V televizi jak dávají na Eurosportu wrestling,tak říkali jestli se prodá dost vstupenek tak se to uskuteční.Tady v ČR ví jenom malí procento co je to vubec wrestling,si to tedy myslím?Podle mě se to neuskuteční,ale nechám se překvapit. *7*
  • GOLDBERG

    Randy Ortna doslova nesnáším.Nejvíc mě na něm vadí,jak má furt namazaný tělo něčím,aby se lesklo.Buhví jaká korba není,jenom že je trochu vyrísovanej to je vše!Ty nemáš rád Undertakera a kane,tak tomu fakt nerozumím?Undertaker to je už skoro legenda.Jěště si dobře pamatuji jak Undertaker zápasil s Yokozunem(těch zápasu měli spolu opravdu hodně).Docela mě vytáčijou ti dva komentátoři,co uvádějí na Eurosportu Clash Time.Někdy řeknou takovou pitomost(např:Stephanie Mcmahon říkají Linda...atp.Proč proboha tam nedají někoho kdo tomu rozumí!Rock si myslím,že se už k wrestlingu nevrátí.Jako herec mu to určitě vynáší víc,i popularitu.Jak vubec se ty dlouho zabýváš wrestlingem,ale pravdu(sranda)? *3*
    • andy_dufresne

      Re: GOLDBERG

      moment moment moment,ja to myslel tak ze Randy je debilek,a jedinej dobrej je Undertaker toho mam rad jak v tom hábitu svým vzdy a rozkope vsechno pred sebou a jeste Kane je dobrej ostatatni stoji za .....,wrestlingem se zabyvas urcite dele,ja tak 2 roky ale znam skoro vsechno o tom od pravidel po spolecnosti po jmena vsech komentatoru,ai ty souteze ted presne nvm jak se tomu rika la eje tam BackLash,Vengeance,Armageddon, a dalsi sammo sleduji to kazdy den tento sport a baví me hodne .
  • GOLDBERG

    Abych ti řekl pravdu,tak muj nejoblíbenější wrestler není Bill Goldberg ale Kevin nash dříve Diesel.Taky jsem měl rád yokozunu.NWO(NEW WORLD ORDER)a Wolfpack jsem sledoval od samého začátku a doslova jsem to žral.Jak na chvíli přišlo NWO do WWE a s tím Rockem to jsem viděl a uznávám že to přehnali.Taky v té době se rozpadli,a Nwo skončilo.Píšeš že Rock je větší star,to jsou docela silná slova možná ve WWE ale tady byl jednoznačně uznávanej Goldberg ,to bylo monstrum!!Dnešní smackdown se mi už moc nelíbí protože jsou tam skoro samí nováčci.Jak dávají ted každý pondělí na Eurosportu Clash Time tak tam běží i starší wrestling a ten se mi líbí víc.
    • andy_dufresne

      Re: GOLDBERG

      Ano presne tak soucasny wrestling se mi take moc nelibi Randy Orton je k smichu s kopancem do hlavy a HHH starne,mozna John Cena ujde,ale vem si kdyby se Rock vratit to by se zvedlo jak svine nebo Goldberg jo ,uznavam ze se hodne vyznas ve wrestlingu ,a soucasne tymy jsou tez k smichu Cryme TYme jezis,Brothers of Destruction to ujde(Kane,Taker),a Hardyz nemam taky moc rad,ale dobre se keca s nekym kdo wrestlingu rozumi :)
      • mr_rapper

        Re: Re: GOLDBERG

        ty kokot Rock se vratil
  • mcgoo

    nejlepší mysterio a r-thruth a kdo to neuzná at jde do prdele. *13* *13* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit