Přejít na výpis diskuzí

Steve Vai

OSOBNOST 31.12.2006 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, chtěla bych se na něco zeptat, asi budu vypadat hloupě ale chtěla bych napsat dopis nebo vzkaz Stevemu Vaiovi, a nevím jak to udělat. Na jeho oficiálních stránkách jsem to zkoušela, tam se nemůžu přihlásit, a jestli chodí taky na facebook to nevím ale na facebooku to asi nejde. Mohl by mi někdo poradit nebo odkázat mě na někoho kdo ví jak na to? Děkuji, Martina
  • steve vai je srdcar,o tom to je!!!....jeho hudba pochazi z duse,dokaze zurit i plakat,jedinecna kombinace techniky,virtuozity,uprimnosti a "obycejneho"lidskeho citeni!!!!!!
  • Název filmu

    Jenom skromný dotaz. Viděl jsem kdysi film, kde Steve Vai hrál zástupce pekla a svádí v ringu kytarový boj , který prohraje.Víte někdo název filmu ? Díky.
    • Re: Název filmu

      ahoj, ten film se jmenuje crossroads
  • steve je mimozemstan..
  • Pavouk

    Včera jsme s mým kamarádem Alešem sqělým taky kytaristou zkonstatovali, že Steve je jako pavouk! Všimni si TY RUCE, dlouhý krásný Ďábelsky rychlý.... no prostě fantastická muzika na moje depky... Adélka
  • add čarokytaristivovi

    fakt borec největši co se kytarovych kousku týče,ale...nic proti ale ta "deep" hudby se stratila pod hrdosti amerického hrdiny
    • Re: add čarokytaristivovi

      vai je opravdu borec ale cumel si nekdy na malmsteena strianiho petruciho nebo johnsona?? kazdy hraje jinny styl proto nemuzes rict ktery je nejlepsi, malmsteen se soustredi na arpegia zatimco vai si treba vic hraje s pakou. a to se nebavim o lidech co hrjou na klasiku pr. paco de lucia nebo all di meola sou to vsichni blazni a jednou byt jak oni je mmuj sen:)

      CELKOVE ALE byl nejlepsim kitaristou nekolikrat zvolen johnson jeho hudbu velmi doporucuji
      • Re: Re: add čarokytaristivovi

        Jo, máš recht Johnson je naprosto skvělej. Žeru jeho manhattan. Mimochodem viděls g3 s johnsonem? Myslim, že Steve se satchem mu nesahají ani po kolena....,ale to je jen můj skromný názor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit