Přejít na výpis diskuzí

Suri Cruise

OSOBNOST 8.7.2009 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych řekla,že je chudák a i rozmazlenej spratek.Jenže to je prává to, ona za to nemůže. Takže je mi jí líto.Tohle co jí dělají nemůže nikdo zvládnout.A ikdyž jí budou všemu učit(stejně to nejde),tak bude normální.
  • No... její chůvou bych být nechtěla. *4*
  • je tak roztomila!! *3* *14* chtela bych ji znat
  • Je mi malé Suri tak trochu líto, protože na tu stupidní výchovu jejích rodičů akorát doplatí (makeup,boty na podpatku), ale neodsuzovala bych jí za to, že vyplazuje jazyk na novináře. Musí to být asi děsný, když vás na každým kroku obtěžují dotěrný papparazzi, dnes a denně,i když jdete na nákup, to musí lézt na mozek. Kolikrát se nedokáže ovládnout dospělý, natož dítě. Takže v tomhle jí chápu.
    • Ve všem s tebou souhlasím.
  • Ty jsi asi pěkně závistivá viď?
    • Promiň,ale tohle o závisti fakt není. Suri sice má všechno a nouzi mít asi nikdy nebude, ale co z ní roste? Na co si ukáže, to dostane. Roste z ní rozmazlený dítě, který to v životě bude mít pěkně zkomplikovaný, protože kdo má rád povrchní a rozmazlený lidi?? Asi nikdo že.
  • Lála: Ano souhlasim s tebou !
  • Já si myslím, že až bude dospělá, bude hlouposti svých rodičů pěkně litovat. Kohopak napadlo dávat dvouletému batoleti make-up? Vždyť to není normální! Některé nevyspělé - a promiňte mi to slovo - pipinky si sice dávají make-up už v nějakých jedenácti letech, ale ve dvou letech? Vzpamatujte se. Boty na podpatku - a to je i odborně a věděcky dokázáno - ničí nohy dospělým ženám, natož dnes už šestileté holčičce. Tady není nic, co bych ji mohla závidět. Možná že peníze, dům nebo značkové oblečení, ale jak bude vypadat až jí bude šestnáct? To snad ani nechci vidět...
    • Souhlasím s tebou, Lálo. Taky nechápu, jak může někdo takhle malé dítě oblékat, jako by jí bylo 17. To není dobrý start do života a tady vážně není co závidět.....
  • Rozmazlenej magorní spratek!! Nic jinýho není!! Jakoo to že její rodiče jsou hvězdy neznamená že vona se bude chovat jak Princeznička na hrášku!! Já bych jí dala do uplně normální školy prostě bych jí kupovala oblečení z levnejch obchodáků a néé od modního návrháře!! Co bude dělat až jí bude támhle 20? OMG !! Chodí na podpadkách!! A jako voni i ty její rodiče sou taky uplně trapný!! Až si ta jejich ' Slečna dokonalá ' zlomí nohu tak mě to bude u prdele! Její chyba!! To je takovej malej smrad!!
    • kdo ti rikal ze ti to nema byt u prdele, ja byt tebou tak zalezu do diry. Mozna je rozmazlena ale nemuzes vedet jezis ,at si dela co chce, i rodice snad za rodice nemuzes odsuzovat ji. Ona za to nemuze ze se jim narodila.Pripadate mi vsichni nastvani z toho ze ona je od mala hvezdou a vy nic. Zpamatujte se kdyz mi vadi nebudu se divat na jeji fotky a cist o ni clanky. JE CHUDAK tatu nevidela 4roky a to Tom zije.
    • Řekla bych, že máš 3/4 pravdu... Ale za výchovu a za to co bude až vyroste může jak ona, tak její rodiče: koupí jí drahý hadry (za to můžou rodiče) ale ona je chce (za to může Suri). Ale kdyby ty hadry neviděla-nemohla by je chtít... Je to jak začarovanej kruh. Takže bych to radši nekritizovala a nebo bych se dívala na obě strany zpravedlivě. *7*
    • Jenže Suri za tuhle blbou výchovu opravdu nemůže, takže tady nenadávej jí, ale vynadej jejím rodičům, kteří ji všechno dovolí a rozmazlují.
    • s tebou teda vubec nesouhlasim
  • Jenom závidíte že nejste ona !!!!!!! Malá Suri nemůže za to jaká je , vychovávali jí k tomu od malička. Je to opravdu hezká a chytrá holčička, takže nazáviďte !!!!!
    • ja ji mam osobne rada, nechapu proc ji vsichni pomlouvaji. rozhodne nikomu nic neudelala. akorat se to da popsat jako ZAVIST
  • To je opravdu děsná osobnost -.-

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit