Přejít na výpis diskuzí

Tereza Haklová

OSOBNOST 12.8.2009 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je z nich nejlepší je hezká a milá *15* *2* *1*
  • Ahoj Tess,přeju ti všechno nejlepší k narozeninám.Hodně štěstí,zdraví,lásky a at se ti daří v Pink angels kočko.Pavlínna 0304 *14* *14* *15* *1* *1* *1* *1* *2* *2* *2* *2* *2* *15* *15* *15* *15* *15* *3* *3* *3* *14* *14* *4* *4*
  • more jsem fake to jo ale ok jsem terči sestřenka a jestli budou sprosty komentáře tak kriminal *16* *16* *10* *10* *10* *16*
  • Jsi moc fajn, kde bydlíš? ve videu k písni Long lost weekend vypadáš jako dospělá.
    jsi moje nejoblíbenější
  • Ahoj, když jsem vás poprvé vydělat vaše stránky tak, jsem se divila že máte ve skupině jméno Tereza, a dokonce jsem se divila, a než sem dneska zisstila že Terce říkáte Tess, a než jsem to zistila tak mi ve škole začali říkat Tesco a pak sem přemýšlela a přemýšlela a pak to vymyslím, a ve škole jím říkám místo Tesco mi prosím říkejte Tess.
  • Ano sice to tak bylo ale teď Verunku mám strašně ráda.Děkuju za vaše pěkné komentáře.
  • Ahoooj všichni asi si mislíte že jsem Fejk.ale jen jsem vám chtěla říct jak to vlastně bylo mezi mnou a Tess.Ze začátku jsme se nesnášely,dělaly si naschvály,...
    Ale pak se do toho pustila Angee a Nikki a usmířily jsme se,...
    A napsala jsem to protože jste se mě pořád ptaly.
    S pozdravem vaše xxVerčaxx
  • miluju 5angels *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* a nejvíc mám ráda tebe tess *14* *14* *14*
  • Slečna vypadá dobře a bude vypadat ještě líp,držím palce a přeju hodně štěstí :-)
  • terka.nemcikova.3
    *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit