Přejít na výpis diskuzí

Tina Arena

OSOBNOST 31.12.2006 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dája

    Poznala jsem Tinu díky satelitu a jsem z ní unešená, supet :-) *1*
  • Klipy

    Hoj lidi. Nemáte někdo ve sbírce klipy od Tiny v rozumné kvalitě? Pár jich nemůžu sehnat.
  • Nej.

    Tina má řadu nádherných skladeb. Osobně mám nejoblíbenější:Heaven Help My Heart, Burn, If I Didn't Love You, Wasn't it good atd..
    Skladby jsou dokonale podány a beru je jako pořádný kus uměleckého projevu. Jen mám pocit že Tina v ČR asi moc fanoušků nemá *9*
    • Re: Nej.

      Přesně tak!!! Je to bezvadná zpěvačka s výborným hlasem. Muzika výborná od balad až po lehký dance kousky, jako byly na albu Just Me(2001). Mám ji moc rád *14*
    • Re: Nej.

      Ahoj Tak to máš pravdu. Ve Světě je to o dost lepší - než u nás. A Jsem tu já - Zpěvačkolog a Znalec a Discs-Jockey_---Dj Míša A z Panelového - Severočeského - "Super-Modeního-Města" - Mostu_ ... - Co Hudbu a Zpěv - Ještě Sleduje a Sbírá a MILUJE!!!_... ... . Tak Ahoj FAN a Fanoušci a Redakce OSobností a atd....... . + *9* *3* *14* *4* *4* *4* + *4* .+
      • Re: Re: Nej.

        ...+Mode-r-ního.+ TA. x
  • ...

    ...Tina Arena, má krásný song-Heaven Help My Heart,Předělala Známý Hit od Foreigner_(...Love is)...,mnohé další písně mluví za vše.. Tina A. Austrálie/Svět+...Women in Music_...mimo( Zpěvačky a Časopis ... FOREST/ TV NOVINY NOVA-TOP 10___Zpráva/Platy Hvězd... 1.MADONNA,2.BARBRA STREISAND,3:CELINE DION,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.:=MARIAH CAREY____...++))..++.. .. . AUTOR__MA___Pro OSOBNOSTI.CZ_______MA______MOST___MA___mmmmm7772_________.++ + *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit