Přejít na výpis diskuzí

Tiziano Ferro

OSOBNOST 31.12.2006 
75 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Venda
    *3* *3* *3*
    Ahoj všem :) musím říci jedno. Je to podle mne dobrý zpěvák, a musím říci, že od něj mám nejvíce nejoblíbenější skladbu La differenza tra me e te a mám jí i na sms vyzvánění :) *5* Podle mne každému se líbí něco :) Mám své obíbené skupiny, zpěváky(čky), ale on je skvělej :)
  • ahoj, nevíte někdo, jestli má Tiziano přítelkyni, nebo jesti je už ženatý? dík
  • Ciao Tiziano, jsem cizinka z Čech a tento komentář píši proto, abych mohla sdělit svůj názor. Líbí se mě tvůj velice hezký hlas, tvůj skvělý úsměv a tvé přirozené chování při průběhu tvého konzertu. Moc ti fandím ! Helena
  • Ahoj,
    nechystá se někdo z Vás na koncert v Římě 14/7/2012?
    *3*
  • sandralombardi

    Narozeniny

    Vše nej Tizi!!! *3*
    • lue

      Re: Narozeniny

      Taky přeju vše neeej *14* *3*
  • ÚŽASNÝ

    Tiziano má ohromně krásný hlas. Nádhernou hudbu. Věnuje se svému talentu přesně tam, kde ho má. Kromě toho je velmi pohledný. *14*
  • ---

    Ten váš zpěvák je pěkně hnusnej, Enrique Iglesias je milionkrat hezčí lepší a má mnohem lepší písničky nechápu co se vám na něm líbí *9* *5* a laskavě nám nelezte do fanklubu
    • Drž pysk krávo :D *3*
    • sandralombardi

      Re: ---

      Prosim tě zklidni se jo nikdo tě tu nechce *16* *16* *16*
  • TZN

    Nevím proč ale nejdou mi tady dát fotky už jsem jich tady dala asi 40 ale neoběvují se tady *9*
  • TZN

    no prostě řečeno tizi je nej zpěvák *14* *14* at si říka kdo chce co chce
  • TIZIANO FERRO

    Řeknu vám že Tiziano je nejlepší zpěvak i když není moc známí pro mě známí je a je pro mě nejlepší zpěvak a všichni se mužou jít zahrabat protože on je... je zároven KRÁSNY,OKOUZLUJÍCI *14* *14* *14* *14* A JEŠTĚ K TOMU UMÍ KRÁSNĚ ZPÍVAT takže TZN *5* je nej co víc si přát prostě dokonalý zpěvak *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit