Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Hauptvogel

OSOBNOST 20.3.2009 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kanál Prima family - rasistický bulvární kanál!
  • hezký večer, reaguji na Váš dnešní velmi trefný příspěvek v METRU. My měli úplně neuvěřitelně milý zážitek, když jsme minulou neděli na Jířáku na adventních trzích, dostali úžasný svařák za pajdu do krásného porcelánového hrníčku, který byl v ceně:)
    ve stejném názoru na plastové kelímky radost!
    Takže vyzkoušejte Jířák, snad hrnky nedošly:)
  • Pan Haupvogel se připojil k jednotné mediální kampani - veškeré diskuse o EET pořádat zásadně bez ministra financí. Znamená to, že se diskuse s ním bojíte. Skutečným lídrem zde je pan Moravec, který tuto diskusi otevřel v pořadu, kde ministr financí byl - ale otevřel ji až po jeho odchodu. Co tím media sledují ? spoléháte na to, že co divák, to blbec ? asi ano - ocenění právě pro pana Moravce tomu nasvědčují
    PS: tento názor jsem samozřejmě napsal i panu Moravcovi, samozřejmě nereagoval, bude to tady stejné ?
  • Zprávy v jeho podání na Primě přepínám. Frajerské moderování, nepříjemné vyjadřování, celkový výraz velmi nesympatický.
    • Kdyby se alespoň oholil.
  • Krásný den.Ahoj Tome ,Jmenuji se Rudolf Haupt potřebují si stebou promluvit týka se to nášeho příjmení.Zavolej mi na číslo739144509
    S pozdravem Rudolf Haupt
  • Tomáš Hauptvogel je myslím velice příjemný člověk a i když by asi mohl být malinko namyšlený, jeho chování je naprosto obyčejné a přirozené. Jak tady již někdo napsal, zraje jako víno ... čím starší, tím lepší. Ještě pár let a asi se do něj zamiluju ( nebo možná již jen pár měsíců ) :-). Držím Vám palce Tomáši jak v profesním, tak osobním životě!
  • Tomáš Hauptvogel je velmi zajímavý člověk. Je to taková má platonická láska ... jak tady již někdo napsal ... zraje jako víno!
  • ahoj tomasi tisi se narodil v ústí nad labem *2* *3* *3* *16* *16* *9* *5* *5* *5*
  • ahoj Tome to jsem já zuzu ze závodů *3* naposled jsem tě viděla v televizi tak jsem si na tebe vzpomněla *4* byla bych ráda kdyby si byl tak ochotnej a poslal by si mi tvojí emailovku na muj emal:Zuzicek1234@seznam.cz ....Už asi víš že jezdit na závody nebudu a tak bych ráda byla s tebou v kontaktu *4* předem ti děkuju
  • Krásně zraje,jako víno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit