Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Hrbáček

OSOBNOST 29.5.2007 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Harlej mám moc ráda a vždycky se těšim na jejich koncert.Tomáš zpívá srdcem a i ostatní členové kapely jsou výborní a šlape ji to.Mám je ráda a nechápu,proč na tyhle stránky chodí lidi,kteří jen sprostě nadávají.Takže se těšim na Harlej ve Saňkově,svém rodném městě a pak na Klatovy. *14*
  • Úplně nějakým omylem jsem se dostal ke kapele Harlej. Neměl jsem k nim nikdy žádnej vztah, ale ty kecy, když někdo zpěvákovi nadává, to bych si nedovolil napsat ani omylem. Je totiž hrozně těžký někoho nahradit!!! A ten kdo to neví, tak je (doplň si sám).
    Mimochodem, VÝBORNÁ VOLBA TENHLE NOVEJ ZPĚVÁK. Ta kapela s ním šlape jak hodiny. Cítím to z těch klipů a nevěřím, že ten kluk je arogantní. To snad ani nejde aby byl. Zdar jak sviňa. *15* *1*
  • 20 let v Lucerně bylo boží.Hlas máš opravdu super a připadá mi,že jsi i fajn člověk.Písnička Proměna je dost lidem,zrovna tak Katalog,velmi velmi blízská.Dávaš do toho srdce-dík za to. Jen tak dál!!!
  • Upřímně mám raději Šafránka, Tomáš nezazpívá tak dobře Zrzi Zrzi, Přirození nebo Zfetovanej, tyhle písničky jsou prostě Šafránka. Ale písnička Katalog mě překvapila. Ta se povedla :-)
    • No, tak to vůbec. Vláďovi jdou vejšky, to jo. Třeba Živýho mě nedostanou mu jde lépe. Ale Přirození lepší od něj? Blázníš? Stejně tak Zfetovanej. Tomáš je prostě Bůh. <3 <3
  • Jsi famozne krasnej chlap,kdyz pak zacnes zpivat mam z tebe mokro.. :*
    • Hrbáček je můj máš smůlu ;)
  • Jste lepší než starej hárlej *14* *3* znám vaše písničky jsou lepší *1* *1* *3*
  • *14* seš prostě nejlepší
  • chtela bych se s tebou nekdy setkat,Tomasi. Ivana
  • starej harlej je starej harlej .. co přišel Tomáš do harlej a vydali s nim první desku tak bomba ;) je to o tom že srovnáváte originály furt. kdyby šafránek měl zpívat písničky z tomovy éry tak to budete taky kritizovat :p a tomášovi asi nic jinýho nezbejvá než to že musí zpívat songy ještě za dob šafránka. Každej má jinej hlas , a s tomášem sou harlej stejně supr jako kdysi s vládou. možná i lepší ;)
  • nechapem preco kritizujete Tomasa je proste super a ma nato,ked mate aj vy chudaci nato aby ste to dotiahli tak ako on vysoko tak spievajte ,ale hlavne nenadavajte mu je proste jednicka Tomasi si wau. Milujem tvoje piesne si moc zlaty uz len ta stretnut to by som chcela velmi.HARLEJ je WAU

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit