Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Hübschman

OSOBNOST 31.12.2006 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Suprovej fotbalista

    Tomáš je super fotbalista,moc mu fandím je prostě super< *3* *4* *15* *14* *14* *14*
  • patří repre

    Tomik je proste super klučina,patří do naší velký rodiny a jsme radi že mame i další přírustek a to maleho Tomáška doufejme že další fotbaloví talent *3*
  • svobanicekkkk

    super fotbalista

    ahoj lidičky Tomáš je super fotbalista znám se s ním osobně mužu říct že je fakt super kdo by chtěl jeho podpis nebo fotku tak mi dejte vědět budute ju mít
    • Re: super fotbalista

      Dobrý den chtěla bych jeho fotku,i klidne podpis je to mujoblíbený fotbalista,když hrajou Češi fotal tak koukám protože je supe kluk.
    • Re: super fotbalista

      Ahoj, potřebuju nějaký kontakt na Tomáše, ale spíš na jeho tátu. Je totiž mého táty strejda a dlouho ho neviděl a já nevím jak jinak už se s ním spojit´. Kdyby se ptal pro koho ta Míra Trnka z Mostu, dcera Andrea a manželka Romana Díky
  • Tomášek je nej

    A to vím dokonale. Ještě, když hrál za Spartu,tak jsem s ním měla čest se setkat. Lidičky ozvěte se mi na ICQ 416003611
  • Tomáš je fajn

    tomáš je moc fajn člověk a můžu to říct z vlastnízkušenosti protže dnes hrál s dalšími sprotovci hokejisty i fotbalisty zápas u nás v Blansku podepsal se mi a mám ho vyfoceného v mobilu je velice ochotný přeju mu hodně štěstí ve sportovní kariéře i osobním životě a tyk hodně zdravímu i jeho rodině děkuju za podpis Tomáši zdraví Vlaďka *4* *1* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit