Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Krejčíř

OSOBNOST 31.12.2006 
107 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A prej díky Mormonům přišel o balík, dobře ti tak, když si debillní idiott!
  • Tak s tímto nehercem jsem měl možnost osobního setkání, nabubřelost, arogance v takovém podání jsem nezažil, jen díky prostředí jsem se udržel od pár facek tomuhle spratkovi. Příští setkání se kontrolovat nebudu to mi věř spratku.
    • A zapoměli zmínit, že mrrdal Mormony do prdelle! Je to dementt!
  • 810-297
    Všechno nejlepší k Vašim 33. narozeninám.
    • Nauč se počítat - snad 43!!!!!!!!!!!!!!!
      • 810-297
        počítat umím, ale zřejmě jste nepochopil(a), jak to bylo myšleno.
  • 810-297
    Přeji Vám dopředu k Vašim 32.narozeninám hodně zdraví štěstí,zdraví,spokojenosti a úspěchu jak v práci,tak v osobním životě.
  • Ahoj Tome po dlouhý době Ti posílám pozdrav a to z novohradských hor a máš pochvalu furt Ti to sluší ty nám asi nestárneš tak zatim ahoj. *14* *4* *15*
  • Tome, vše nejlepší k narozeninám.
  • Je hezké zjistit, že náš profesor je Váš otec :)
  • TOMAŠ

    je užasný MILUJU HO.
  • Setkání

    Včera jsem šla s kámoškama po Praze a potkali jsme ho tam a vyfotili jsme se s ním. *3*
    • Re: Setkání

      ahoj mate nekdo kontatkt na pana krejčíře? diky
  • mladík

    Pane Krejčíř, docela jsem se pobavila, když jsem četla, že jste starý na to se předvádět na koupališti. Od takového mladíčka mi to přišlo jako vtip dne, týdne měsíce, roku. Nebuďte tak hloupý, buďte rád, že jste mladý, až budete opravdu starý, tak zjistíte, že se budete klidně proménádovat na koupališti. Nebo jste tak ješitný, že myslíte, že někoho zajímáte????? *15* *1* *3* *13*
    • Re: mladík

      Vážená slečno,

      tento Váš příspěvek má být jako urážka tohoto slušného pána, nebo je to ironie?
    • Re: mladík

      Dneska jsem četla něco podobného, jak Tomáš Krejčíř hubne do plavek, vzhledem k jeho "stárnutí", snad by chtěl být model. Z Tomáše Krejčíře se stává komik, možná tahle role mu bude sedět nejlíp. Pane Krejčíř, nevím jak posuzujete lidi vy, ale snad je důležitější charakter než pár dkg navíc. Jestli je pravda co píše bulvár, tak to spíš dokazuje, že ještě nestárnete, protože jste v tvrdé pubertě. *7* *3* *7*
      • hudy

        Re: Re: mladík

        Nejsmutnější na tom je, že ty věříš bulváru...co takhle zapojit vlastní mozek? Proč asi myslíš, že bulvár tyhle lživé věci píše? Jedině proto, aby si zvednul náklad a prodal více výtisků! *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit