Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Netík

OSOBNOST 10.5.2007 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nepochopim

    jzs tady se resej takovy kraviny fakt za 1 souhlasim s ewcaa ze nechapu jak muzete nekho milovat a ani ho neznate a za 2 takovy kraviny tady resit a ptat se na tel . cislo ? to fakt nepochopim njn mlady fanynky co si myslej ze je tomas uvidi a zblazni se z nich *8* *8* *5* nepochopim
  • jeeej

    jeeeeziiis ja padam...to je husty jak nekoho muzete milovat kdyz ho vlastne vubec neznate?? *15* *15* *7* alee jo je docela v pohode kdyz zrovna neobjednava panaky pro celou hospu.... *1* jo jo patrinska hospoda...nekteri lidi vediii *4*
  • chudák tomáš

    nechápu jak vás může bavit řešit osobní věci tomášovy...proč potřebujete k životu vědět kde bydlí nebo jak se jmenuje jeho přítelkyně? domu za nim stejně nepůjdete(doufám)a jeho přítelkini taky doufám nehodláte něco provádět jen kvůli tomu že jste jeho fanynky...a rozhlašovat že se někde opil nebo něco podobného se mi zdá taky nevhodné už vůbec nemluvě o jeho telefoním číslu...vzpamatujte se lidi...nechtějte aby na vás tomáš zanevřel...
    • Re: chudák tomáš

      konečně taky chytrá slova do pranice,některé věci prostě nepochopím,někdy je toho docela na mě moc, když vidím některé věci...,které nebudu radši rozebírat....nechtě jim taky nějaké soukromí!! a mějte uctu!! *8* *5*
      • Re: Re: chudák tomáš

        souhlasim...když už něco vím tak si to nechám pro sebe a néé to roztrubovat kde se dá...
  • přítelkyně

    mno to řikám:Dty ho určitě tak nehltáš a víš to taky *9* njn..asík někdo troubí špatné informace *7*
  • pritelkyne

    nevi o nem fakt nic *1* *1* *1* *1*
  • pritelkyne

    jeste kdyz jsme byli v sezone propodpis tak ji oslovaval kristynko jdeme domu
    *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: pritelkyne

      no konečně někdo všímavej a všeznalej:D Terka boduje a má naprostou pravdu,bože a to prej o něm víte všechno... *5*
  • Tomova přitelkyně

    Tomova přítelkyně neni Karolína,ale Kristýna!! *8*
  • pritelkyne

    Netíkova přitelkyně není Karolina
    *9*
    • Re: pritelkyne

      no minuly tyden jeste byla a Mila(jeho mama) s ni chodi k nam na nakup a veskery akce,co jsou u nas na louceni,absolvujou spolu a s jeho rodicema a....takle mi ji tak asi pred pul rokem predstavil a podle toho,jak se k ni pred nama chova-kolega ze sparty to nebude.....nehlede na to, ze spolu ted zacali i bydlet....
      • Re: Re: pritelkyne

        tom má kristynu ...mmchdm byl to v tom kramu u vas vůbec néťa? *1* *1*
  • bydleni

    pazny71:ja vim kde bydli ty ne
    *1* *1* *1*
    • Re: bydleni

      kdo rek ze to nevim?
    • Re: bydleni

      Hm..a já to taky vim..a je mi to na h.. :D
      • Re: Re: bydleni

        To je mozny....ja jsem taky z loucene, tak jsem chtela upresnit nektery veci......
    • Re: bydleni

      to ja vim taky..u nas ma jeho rodina letni dum, kde jsou 90% roku..i se segrou gabinou, jejima detma a jeho bratrancema - kedou,martinou a a a ..
  • TOM JINAK

    HLAVNE TOM SE PEKNE NALIL U NAS NA LOUCENI NA PATRINSKY HOSPODE, CO MA OD DOMU 10M:-)))))))......A POZOR BEZ KAROLINKY...... *15*
    • Re: TOM JINAK

      mmchdm ty vis kde bydli? to be me teda zajimalo...
    • Re: TOM JINAK

      bez jaky karolinky?
      • Re: Re: TOM JINAK

        jeho pritelkyne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit