Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Šulaj

OSOBNOST 27.9.2007 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spajda

    je boží herec

    tomáš ju upa,upa super,ale nejlepší byl v Adéla jěště nevečeřela. *4* *4* *5* *14* *14* *14* *14*
  • Tom

    Tom, je opravdu vynikajici herec, kazde roli se zhosti skvele. Kazde postave vdechne dusi, dokaze zahrat padoucha, milovnika i obycejneho cloveka, tak ze mu clovek veri, vse do rekne. Kazda postava se tak diky nemu stane nezapomenutelnou. / Jago, Fredy, Romeo.../ Tom je proste skvely herec. *3*
  • Je krásnej

    Je fakticky krásnej a v Donaha byl nejhezčí! Miluju ho! *14* *14* *14*
  • tomáš

    Mám ho ráda. Je to můj idol!!!!!!!!! Jeho nadšená divačka. Dííkky bohu , že je tady !!!!!!!!!! Ajjii *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Sqělý herec

    Tomáš je ten nejúžasnější herec na světě *14* všechny jeho role jsou prostě sqělé a díky němu na všechna ta představení SD-čka nikdy nezaponemu!!! Už see těším na Song pro dva *15* no přede vším hlavně na Tomáše *14* *14* *14*
  • Vzor

    Toto je nejlepší herec všech dob! uplně ho mám ráda, dycky když ho potkám ve městě tak to je zážitek:) *1* takybych chtěla být jednou hérečka..zatím to řeším dramaťákem a recitačkama.. *3* fakt prostě neeeeeeeej hereeec *14*
  • Tomáš Šulaj:)

    Njn to je náš Tomášek:) Neznám lepšího herce... fakt skvělá byla Sugar kde hrál roli Joe( Josefína) to nemělo chybu!!! Už se těším na další představení :) paaaa *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit