Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Úlehla

OSOBNOST 15.7.2008 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mel by to konecne natrit STB Babisovi...... ihned!!!!
  • Pan Tomáš Úlehla,
    je jeden z nejférovějších a nejčestnějších lidí, které jsem kdy poznal,
    a pokud na něj někdo nemístně jakožto na politika háže špínu, kterou vyhrábl z médií či nedůvěryhodných zdrojů, tak je mi z takových lidí vskutku na blití... Zamyslete se nejdříve sami nad sebou, než hodíte lejno na člověka, který má čisté svědomí, a snaží se být prospěšný všem, než-li býti kariéristou...
  • Tomáš Úlehla od roku 2011 podporuje činnosti Skládanky pro rozvoj postižených lidi vice : www.skladanka.wbs.cz Děkujeme Tome
  • ÚLEHLA=Další bezcharakterní darebák,který musí být co nejtrvději potrestán-25.2.2010 Navrhl poslanec Ondřej Plašil (ODS), aby se solárním elektrárnám prodloužilo datum na připojení za vyšší dotace z 1.1.2011 na konec dubna 2011. Čímž by těmto elektrárnám vznikl nárok na vyšší (dotované) výkupní ceny (o 55%).

    20.2.2013 Poslanec ÚLEHLA (ODS), který prohlásil, že 39 tisíc měsíčně mu bylo málo na to, aby z téhle "nuzné" výplaty vyžil, opět zaperlil. Zastal se podnikatelů ve štědře dotovaném byznysu se solární elektřinou, navrhl pro ně dokonce další úlevy. Úlevy pro solární barony se pokusil Úlehla "propašovat" do zákona o odpadech - chtěl, aby se solárníci nemuseli již nadále starat o ekologickou likvidaci solárních panelů, které již dosloužily a neplní svůj účel. Úlehla byl tvrdě kritizován, avšak neváhal a měl po ruce další argument, proč solárníky podpořit - v podnikání se solární energií se podle něj pohybují lidé, kteří chtěli "poctivým způsobem zabezpečit i budoucí generace svých rodin"...

    Jaro 2013. ČEZ odkoupil solární elektrárny od anonymních majitelů. Většinový vlastník ČEZ, tedy stát, tedy Nečasova vláda, odmítá podat informace o tomto prodeji.

    3.4.2013 Pooslanecká sněmovna zamítla návrh ČSSD na vytvoření vyšetřovací komise na solární elektrárny.
  • co čekat od člověka, který opustí vážně nemocnou manželku, ve chvíli kdy ho nejvíc potřebuje.. ale na každou sviňi se vaří voda..
  • Pane Úlehla,děkuji.Alespoň někdo normální.
    • t.ulehla
      Mockrát děkuji...
  • Znám Tomáše Úlehlu již od mládí osobně. Tak jako v případě mnohých jiných i z něj se v politice stal výhradně kariérista a to není nic vyjímečného. Zjevně zejména z tohoto důvodu opustil i svoji rodinu, přehlíží staré kamarády, kteří mu nic "nepřinesou" a tak jako jiní "spasitelé" má čas od času velikášké řeči, když on sám by rád "seděl na koni"... s přetvářkou na koni ZELENÉM a údajně neškodícím přírodě a svému okolí. Je to ale jinak. Nyní se opět vybarvil (jak? - to je zjevné) tak, že ve skutečnosti škodí svému okolí a zejména samotné přírodě. Jeho "božská" hra je nyní dobře viditelná ...a tak jako ostatní i jeho ten jeho pomyslný kůň (ať má jakoukoliv barvu a velikost) srazí jednou k zemi. Vždyť není první ani poslední.
    Ale upřímně se zamysleme - kolik je takových? Nepodporujeme je vlastně my sami? tím že je takové volíme? Na to si můžeme odpovědět sami - pokud chceme.
    Zdravím a přeji všem nalezení správného východiska.
    • t.ulehla
      Jenomže já jsem na pomocnou školu nechodil, takže jsme se asi dle Tvého vyjadřování, neměli kde a jak potkat, ale přijď mi to říct do očí třeba do hospody U Singrů na Zlínských Pasekách nebo si dejme schůzku kdekoliv jinde. Mýlíš se, vedeš blbé kecy, které asi nepramení z ničeho jiného než Tvé snahy být zajímavým. Kontakt: ulehlat@psp.cz nebo www.jackye.cz *12*
      • přijď mi to říct do očí třeba do hospody U Singrů na Zlínských Pasekách nebo si dejme schůzku kdekoliv jinde ....
        opět jenom žvásty, vyzývá k jednání, na která však nechodí, lže o finanční podpoře od lihařů atd, atd, atd,(=často se ohání obdivem k rodině baťů, jan a.b. připodobnil lhaní synovce tomíka k oleji, který vždy vyplave na hladinu) a tak se ptám: co ještě vyplave, tomíku?
  • za tu fotovoltaiku patříte do tepláků.vy si snad myslíte,že jsme stádo volů v tomto státě? bez soudu a okamžitě se hlásit na Borech,jinak v tomto státě nebude pořádek,lidé vás nezvolili na to,abyste tady dělal bordel,to si uvědomte a divím se vám,že dnes s takovou volovinou přijdete na svět a ještě řeknete,že jste to nepsal vy,ale majitelé elektráren.vy jste se musel asi pomást,to bych neřekl ani v 6.třídě ZŠ,protože bych doma dostal po hubě.měl by jste okamžitě,ale okamžitě odstoupit z PS,takový lidé jako vy tam nemají pro Boha co dělat.a to jste jako studovaný člověk.....ale bez sebereflexe.to vás dožene,nebojte,tak jako vaše některé kolegy.jste smutný příběh.
    • t.ulehla
      Nechápu, s fotovoltaikou jsem neměl nikdy nic společného ! To, co mi v médiích slaboduše a naivně "přišila na triko" karieristka Miroslava Němcová, je křivárna, když si neověřila informace, záměrně podané některými mými kolegy poslanci, kteří se na solárním boomu "napakovali", a zalekli se mého návrhu, který by omezil ty dodavatele panelů, kteří zřejmě bodře ocenili služby šéfa správní rady Státního fondu životního prostředí a další "obchodníky" s přidělovanými licencemi... Takže brzděte Jirko, a dovolte mi použít refrén známé písně kapely Katapult: "... v tomhle nejedu !" Tomáš Úlehla *16*
  • Nemá rodokmen! Vytáhlo ho slunce z trusu.
    • t.ulehla
      Jsi chytřejší než to lejno, anonymní hlupáku ? *12*
  • Klidně si s vámi pane Úlehlo svých 11tis.důchdu vyměním. Měl by ste začít chodit kanálama.
    • t.ulehla
      Inteligente... *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit