Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Vorel Jr.

OSOBNOST 31.12.2006 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím pošlete mi taky ten kontakt na juniora. Je boží slintám po něm. Už hodně dlouho díky
  • JA TAKY UMÍM GRAFITY !!!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *1* *1* *1* *2* *2* *15*
  • GENIALNE

    Dnes som videl film GYMPL! Zijem 30 rokov v Parizi a mam z filmu pozitivny sok! Tak genialny obraz dnesnej spolocnosti som este nevidel. V tomto filme sedelo vsetko na chlp, kamera, snimajuca "ksichty" presne ako mali byt snimane, "casting" urobeny nie na 100%, ale na 1000%, nieco neuveritelne. Spad filmu, jeho tempo, jeho "vnutorne" epizody, vyvoj, je to film na OSCARA, aspon pre mna a rad by som vedel jednu vec, kde tento film bol predany!!! BRAVO reziserovi, je to velky umelec a velky pozorovatel!
  • hmmm je pěknej

    Jo Tomáš je fakt pěknej kluk.Prej se natočí něco jako Gympl 2 a bude se to menovat vejška ale nic neni jistý. I když mě by to fakt udělalo radost:-D *14* *14* *14* *14*
  • m.jacksonka

    :)

    Jojo Tomáš je fakt kus :) Musim uznat, že jeho pohled v Gymplu mě fakt dostával :D Ale zamilovat se do něj kvůli filmu? Dost blbost :D Protože vim, že kdyby tam nehrál, třeba bych se na něj ani nepodívala, kdyby kolem mě prošel :D Ale fakt obdivuju, že tu roli dokázal fakt takhle dobře zahrát :)
  • Klacek!!

    hmmm...ten je co??? *1* *5* *5* *5* *5*
  • dencek

    :-*

    Toma uz sem hodněkrát potkala ve Slavo nb v Dačicích v AQAparku to byl zážitek :-) *4*
  • lucinka9494

    birthday

    Vše nejlepší k narozeninám Tome *1* *1* *1*
  • hmm

    Vypadá jak muj bracha sakra ... *5* Ale Tomáš je hezčí xD vrrr
  • gympl

    ako lidi Tomas je muj hodne dorej kamarat, chodime do stejny tridy a je to fakt supr kluk, len jedina smula je ze Tomasko ma holku..taji to ale je to tak.. primente vsechny holky
    • Re: gympl

      Do stejný třídy jo? A od kdy jsou na vejšce prosímtě třídy? :D Fakt pr*el si tady číst názory, jak kámoš něčího kámoše chodí na stejnej gympl jako Tomáš před pár lety *1*
      • Re: Re: gympl

        jo to máš pravdu ...docela je to sranda tohle pročítat.... takový ty představy... *4* *4* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit