Přejít na výpis diskuzí

Tommy Joe Ratliff

OSOBNOST 30.6.2012 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Makkina
    Tommy je skvělý. Hraje ještě furt s Adamem? Mám pocit, že jsem ho dlouho neviděla. A co se jeho sexuality týká...tak to nikdo neví jistě. Před kamerami jsou s Adamem spolu, ale kdo ví, co dělá v soukromí. Ale rozhodně spolu vypadají fakt skvěle *4*
    • Bohužel...Tommy už u Adama nehraje :/ Ale i tak...vydržel u Adama v kapele nejdýl :)
  • Tommy je velký muzikant s obrovským citem pro hudbu . Když hraje , dává do toho všechno . Je to člověk , který má velké srdce a krásnou duši , to vše je vidět i v jeho očích . Je jen málo muzikantů na Světě , kteří
    vkládají celou svou osobnost .... sami sebe do hudby . Jitka Švandrlíková , Česká republika .
  • I love Tommy.. ❤❤❤ He is sexy..
    • :-[
  • I love tommy. ☆☆☆☆☆☆☆☆
  • Zbožňuju tommyho. :-* :-*
  • Happy birthday Tommy! *14*
  • A není Tommy tak trochu bisexuál? Přijde mi, že je mu jedno jestli se líbá s Adamem, nebo nějakou slečnou z videa. *1* *8*
  • počkat...takže tommy je gay nebo neni...??? *8*
    mam v tom trošičku zmatek...!!!! *1* *14* *3* *4* *15*
    • Tvrdí, že není, ale upřímně tomu moc nevěřím *1* jako heterák by se s jiným chlapem nelíbal a to jeho líčení na mě taky nepůsobí úplně heterácky *1*
  • A tak potom prečo si dávali pusu cez koncerty a aj inde ????????????? *9* *13* *16*
  • a toto o to hovorý http://www.youtube.com/watch?v=jQeZj82cEPc *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit